Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ezt érzem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezt érzem vagy velem van a gond? Miért teszi ezt velem?

Figyelt kérdés
Kapcsolatunk elején megcsalt,miattam.Hazudott,miattam.Nem védem őt,félreértés ne essék.Azóta eltelt pár év,de én azóta sem tudtam túltenni magamat ezeken a dolgokon.Ez sok veszekedést szült.Érezte,hogy bizalmatlan vagyok,féltékenykedni kezdtem.Nem lakunk egy városban így még nehezebb volt a bizalom.Nem költöztünk össze,pedig arra várt,hogy lépjek,valamiért nem tudtam megtenni.Nem tudom akkor mennyiben válatoztak volna ezek az érzések kettőnk között.És ő szakított velem nemrég azért,mert nem bírta a veszekedéseket már.Szeretjük egymást.Mióta szakított velem rengetegszer átbeszéltük a dolgokat,de miért?Sokszor elmondtuk egymásnak,hogy egymás számára az igazi vagyunk.Lehet még ebből valami?Ne keressem,ne reagáljak,és akkor átgondolja?Annyira szenvedek,hogy nem láthatom.Közben ő sokan ment mindenfele,új ismerősei lettek észrevettem,és emiatt teljesen elment az önbizalmam.Olyan nők,akikre eddig azt mondta,hogy nem tetszenek neki.Ő hogy tud ilyen hamar és könnyen ismerkedni?És úgy,ahogyan nem szokott?Bár,disco.Viszont megbeszéltük,hogy találkozunk.Én már nem tudom mit tegyek.Teljesen elveszítettem önmagam.Köszönöm,ha valaki elolvasta.

2015. szept. 13. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a vonat már elment,te pedig hiába is kapaszkodsz.Ami nem megy,azt nem érdemes erőltetni,bármennyire is szerelmes vagy.
2015. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hagyd 'csába!

Megcsalt már az elején, és miattad? Ne verd át magad, ilyen nem létezik. Akkor se becsült, most se, te szenvedsz miatta, veszekedtek, nem tudsz felejteni, bizalmatlan vagy... ez már nem fog működni, szét vagytok esve, tovább kell lépned.

2015. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mikor leszek jobban?Mindent elmesélünk egymásnak.Azt is tudom,hogy nőkkel beszélget és múltkor mondott olyat is,hogy találkozni fog valakivel.Dühösen mondta.Én nem tudom már,hogy ebből hogyan tudok felállni és tovább lépni.Buliban mindig haverokkal volt és az ő barátnőikkel.Ezek miatt teljesen összetörtem.
2015. szept. 13. 19:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Annyi rosszat fogsz még kapni tőle,ha vele foglalkozol,hogy egy idő után belefáradsz,és kiábrándulsz belőle.Viszont ha ezt megvárod,az marha hosszú,fájdalmas folyamat lesz.Szóval én inkább javaslom,hogy már most tegyél le róla,mert ez az érdeked.
2015. szept. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy nincs olyan, hogy miattad megcsal. Hogy vehetted ezt be? Hülye voltál.

Belezúgtál, emiatt nehéz az elengedés. De tudod, hogy ez nem jó neked, több szenvedést fog szülni, ha nem lépsz túl rajta és keresel jobbat.

Az ösztöneid és érzelmeid ellened dolgoznak, ők nem tudnak gondolkodni. De te igen.

2015. szept. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért futsz egy ilyen ember után? Kedvesnek és értelmesnek tűnsz, nem hiszem, hogy egy ilyen embert érdemelsz.

A megcsalást senki sem érdemli meg, Neked kellett volna szakítanod, nem neki.

Keress valakit aki nem bánik így veled, hanem tisztel Téged. Egy dolog az hogy köztetek akkor éppen talán nem volt minden oké amikor megcsalt, de ha így is van, megtisztelem a másikat annyival hogy először kilépek a kapcsolatból, és csak utána vagyok mással.

Hosszú ideig szenvedhetsz még, vagy megrövidítheted, és elfeljtheted. Persze ehhez is sok idő kell majd, de szerintem most erősnek kellene maradnod.

2015. szept. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert akkoriban én sem voltam jó,mikor megcsalt.Sajnos az egyik nő a volt barátnője volt,az fájt a legjobban.Később is bulikban lettek együtt képeik,mert egy a baráti társaság.Akkor miért keres?Miért törődik velem?Ha nem keresem,ő érdeklődik.Én sem voltam angyal,leálltam dolgokon és veszekedés lett belőle.Úgy érzem magam mára,hogy az emberek között kisebbség érzetem lett.Azelőtt egy magabiztos,egészséges önbizalommal rendelkező nő voltam.Vajom leszek valaha újra ilyen?
2015. szept. 13. 20:43
 8/8 anonim ***** válasza:

"Akkor miért keres?Miért törődik velem?"


Na vajon miért? Eggyel több lyuk.


"Én sem voltam angyal,leálltam dolgokon és veszekedés lett belőle."


Nem tűnik fel hogy ez valahogy nem egy kaliberű a megcsalással? A veszekedés az veszekedés, de a megcsalás az a kapcsolat végét jelenti.


"Úgy érzem magam mára,hogy az emberek között kisebbség érzetem lett.Azelőtt egy magabiztos,egészséges önbizalommal rendelkező nő voltam."


Így jársz ha hülyeségeket csinálsz.


"Vajom leszek valaha újra ilyen?"


Leszel.

2015. szept. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!