Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért teszi ezt velem?

Anyám miért teszi ezt velem?

Figyelt kérdés

Mindig egyik nap megígér nekem valamit , másnap pedig totál értelmetlen kifogásokkal visszavonja. És ez már a sokadik alkalom , és olyanokat ígér meg, amiket fáj , hogy visszavon , és mindig sírok miatta ,pl .most is....

És közben lelkileg zsarol is azzal hogy ő mindig mikor megígéri akkor azt hiszi hogy boldog lennék az adott dologtól , de mégsem adja meg mert nekem mindig csak több kell .

Tegnap egy kutyát ígért nekem mert boldog lennék tőle , ma pedig arról volt szó hogy elmegyünk érte , de persze mégsem mert ugy keltett már fel hogy nem megyünk a kutyáért , foglalkozzak a nem saját kutyámmal ami az öcsémé és az övé. De megmondtam neki hogy ahhoz a kutyához sok olyan emlék stb. Köt ami miatt nehéz vele fogalkoznom. De nem érti meg.

Hogyan tovább ? Nem ért meg engem, pedig már sokszor őszintén elmondtam neki , de ő már csak gúnyos hangon mondja velem együtt...

Bocsi a helyesírási hibákért.

12 éves vagyok


2015. szept. 26. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem értem a lényeget. Azért hisztizel, mert nem kapsz kutyát?

Mik azok a visszavont ígéretek?

2015. szept. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az is érzelmi zsarolás ha te csak attól vagy boldog ha kapsz valamit
2015. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!