Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek én rontottam el?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fancsi24 kérdése:

Szerintetek én rontottam el? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon szerettük egymást az elején egész nyáron olyan édes dolgokat mondott, de valahogy megváltozott minden. Most is szeret és mondja is és ki is mutatja csak ém mostanában kicsit érzékenyebb lettem és féltékeny és amióta ez van azóta valahogy nem mondd olyanokat mint anno. En iszonyatosan szeretem ot, de mostanaban csak keveset tudunk találkozni és nagyon hiányzik nekem:( szerintetek mit tegyek, hogy ne legyek féltékeny és minden visszaálljon úgy mint volt?

2015. nov. 8. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Valahogy oldjátok meg, hogy többet találkozzatok. A féltékenységet meg csak bizalommal tudod orvosolni :)


Ne mássz rá. Mi fiúk általában szeretjük, ha kicsit kell 'küzdeni' egy lányért, nem csak a cukiság megy 0-24.


Ja igen: ha ennyi ideje együtt vagytok, sok közös téma kell ahhoz, hogy egy kapcsolat fennmaradjon és ne hűljön ki. Ne csak arról beszélgessetek, hogy jaj de cuki vagy és annyira szeretlek, hanem legyetek jó barátok, beszéljetek sok mindenről, ha eddig nem így volt :)


18F

2015. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha féltékeny vagy akkor az biztos azért van valójában mert nem nyújtasz 100%-ot, ezért attól félsz, hogy jobbat talál tőled. Régi kapcsolatomban nekem is volt ilyen, hogy később máshogy írtam neki, ez azért volt mert pofátlanul elkezdett olyankor másról beszélni. Meg olyan nehezen tudta szegény felfogni... Jobb volt nem írni semmit
2015. nov. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából a féltékenységem (szerintem) abbol adodik, hogy nem bizok a lanyokban.. Tudom ketton all a vasar, de engem mar csaltak es nem a vilag legjobb erzese.. Talan innen adodhat a bizonytalansagom, de majd meglatjuk mi lesz
2015. nov. 13. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!