Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mire kell figyelni az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire kell figyelni az első csóknál?

Figyelt kérdés
:)

2015. nov. 8. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hogy ne gorcsolj ra, hogy ne akarj mindenaron 'tokeletes' lenni. csak lazan, termeszetesen.
2015. nov. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
63%
Tyűűűűha. Az én első csókóm 4-ik osztályban sült el. Át karoltam a lányt azt mondtam neki szeretem és én is és ő is közeledtünk egymáshoz, be csuktuk a szemünket és meg csókoltuk egymást (nyelves) . Szerintem igy helyes
2015. nov. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már negyedikesen ? :OO
2015. nov. 8. 18:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Te fiű vagy vagy lány?

És hány éves?


Van már valaki a láthatáron akivel megtapasztalhatod az első csókot hamarosan, vagy még csak álmodozol és ábrándozol?

2015. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csókolóztam már :) Amúgy fiú és 15 éves.. Csak kíváncsi voltam a válaszokra hogy mire kell odafigyelni :DD
2015. nov. 8. 20:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha már csókolóztál akkor TE mire figyeltél?

(csak kíváncsi vagyok a te tapasztalatodra, mielőtt válaszolok a kérdésedre.)


(Minnél őszintébben válaszolsz, annál hasznosabb tanácsot fogsz tőlem és valószínűleg másoktól is kapni.)

2015. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Figyeltem arra hogy ne legyen büdös a szám, és csók előtt mikor el jött az alkalom.. próbáltam nem ráparázni és izgulni :)
2015. nov. 8. 21:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Az első része a válaszodnak az nagyon jó, valóban ez a legfontosabb. A másik fontos gyakorlati rész, hogy ételmaradék se legyen a szádban vagy a fogaid között.

3. dolog, hogy szénsavas üdítőt sem lehet mindig szerencsés inni csókolózás előtt, mert a legváratlanabb pillanatokban jöhet rád a büfizés.


Viszont a második rész, hogy vigyázol hogy ne izguljál, ezen változtass. Mert egy lánnyal való csókolózás élvezetét megturbózza ha te is izgulsz, nem csak ő.


Ha szándékosan higgadt maradsz a csókolódzás alatt, azt a lány is észreveszi hidd el, és akár kimondottan a barátnőinek vagy kimondatlanul is úgy fog emlékezni erre a csókra, hogy felőled nem áramlott feléje semmi, majdnem hogy hideg voltál annak ellenére, hogy "technikai" hibát nem követtél el.


Az első válaszoló jól mondta, hogy ne görcsölj és ne legyél merev, de ezt TE ne csak fizikailag értsd hanem lelkileg is és hozzáállásban is amikor egy lányt átölelsz.


Egy igazi csók alatt nem csak a lány adja át magát a csók élvezetének hanem a fiú is és nagy ritkán még az is összejön, hogy egyikőtök vagy a másik alatt megnyílik a föld. (átvitt értelem értem persze, de érted, hogy mit akarok mondani.)


De ha te mindig vigyázol, hogy ura legyél magadnak a csókolózás egész időtartama alatt mintha csak kívülről mint egy 3. személy figyelnéd magad, hogy mindent jól csinász-e akkor hatalmas élvezettől fosztod meg magad és a lányt is és titokban azon filózhatsz később, hogy ugyan vajon mi az a nagy durranás a csókolózásban mert neked nem jelentett túl sokat.

2015. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Csak arra, ne harapd le szajat :D. Minden termeszetesen. En is aggodtam, de mikor pillanat eljott eszemben sem volt, hogy nincs tapasztalatom, minden magatol ment, azt mondom, benne van a verunkben. De ha aggodsz, gyakorolhatsz, sok lehetoseg van, hogy gyakorolhatsz, fantaziad hasznald, lehet rohogtok majd rajtam, de en ujjaimat csokolgattam, gyakorlasbol annyira gorcsolos voltam, hogy rossz leszek xd 20L (bocsi helyesirasert nem magyar vagyok)
2015. nov. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!