Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lányok kb.98%-ából miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok kb.98%-ából miért pont az egyik legfontosabb erény, az őszinteség hiányzik?

Figyelt kérdés
Nekem mindenél többet jelentene, ha nem ovis pi***kat játszanának, hanem elmondanák mi a bajuk, amikor én mindig őszinte vagyok velük. Nem bunkó vagy paraszt vagyok, hanem normális, és őszinte. És ők ezt sosem adják nekem vissza. Ahány lányt eddig ismertem, egyetlen egy sem tudott velem őszinte lenni. Egyszer sem mondták el mi a bajuk, hanem csak inkább kikerülték valahogy, és lezárták ennyiben. Lányok, elnézést kérek tőletek az indulatos megjegyzéseimért, az elkeseredettség szól belőlem. Ha van közöttetek olyan aki tudja, kérlek titeket mondjátok el nekem, miért nem mondják a szemembe az igazságot, amikor én ezt mindig megteszem. Nagyon sokat jelentene, köszönöm.

2015. nov. 10. 02:12
 1/8 anonim válasza:
Egyszerűen sok lány ilyen, kifogtad őket. Én lány vagyok és nekem is mindennel fontosabb az őszinteség.Viszont éppen ezert nincsenek barátnőim.
2015. nov. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Elmondjak ok, csak nem direktbe, egybites modon. Nyilvan kellene egy kis esz hogy megertsd.
2015. nov. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Houston, baj van.

[link]

2015. nov. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Ez nem csak a lányokból hiányzik, hanem sok férfiból is.

És nem is mindenki értékeli.

Mi most azért vesztünk össze a barátommal, mert mindig mondogatta, hogy neki bármit elmondhatod, mindent beszéljünk meg. Aztán amikor elmondtam tök normálisan, hogy mi bánt, akkor elkezdett velem kiabálni.

Na akkor így van értelme elmondani, ha nem is lehet vele megbeszélni, mert csak kiabálni tud meg megsértődni?

Ezentúl azt hiszem, százszor is meggondolom, hogy mit fogok elmondani.

2015. nov. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2-es, neked meg ahhoz kellene esz, h megertsd, mi volt a kerdesem, te szerencsetlen.
2015. nov. 11. 19:37
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

en vagyok a szerencsetlen, de teged pattintanak le a nok folyamatosan, mert annyira h..lye vagy hogy nem tudsz olvasni a sorok kozott.


Aha.

2015. nov. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miert ne tudnek? Nevetseges vagy, es a koncepciod is az, ha ennyibol levonsz barmit is, es krealsz magadnak egy sztorit. Anelkul hogy tudnal barmi mast az eletemrol. A hozzaallasodrol es a stilusodrol mar nem is beszelek. Igy gondolom vegre kielheted a benned rejlo gyuloletet, es az orszagunkra oly jellemzo napi pesszimista perceket. Remelem minden nap ki tudod elni, csak jobban fogod tole magadat erezni. Merthogy a valaszod nem hasznos, es a kerdesemre sem valaszoltal. Koszi.
2015. nov. 13. 05:45
 8/8 anonim ***** válasza:
De, valaszoltam a kerdesedre, csak neked nem tetszik a valasz.
2015. nov. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!