Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan utasítsam vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam vissza?

Figyelt kérdés
Van egy fiú (most osztálytársam) nem rég ismertük meg egymást. Jól kijövünk vannak közös érdeklődéseink meg minden de csak barátok vagyunk.Viszont sokszor bókol meghív pl forrócsokira és azt mondta holnap valamit el akar mondani. Ha szerelmet vall hogy utasítsam finoman és nem bántóan vissza, hogy csak maradjunk barátok?

2015. nov. 10. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mekkora fail lenne ha valami mast mondana mi meg itt irunk neked fut fat:D:D:D:D
2015. nov. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tehát addig játszod a primadonnát amíg szerelmet nem vall?
2015. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem mond meg neki h:

neharagudj de en nem erzek irantad annyit mint gondolnad....te nekem egy nagyon jo baratom vagy de nem erzek irantad szerelmet. sajnalom h most el kellett h szomoritsalak de nem akarok hazudni neked. tenyleg sajnalom!


nekem par honapja ezt mondta az egyik lany baratom es megha fajt is h nem erez irantam annyit rajottem h o ugymond "nem tehet rola", neki mas valaki jon be/mas az izlese.

remelem h tudtam segiteni

2015. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első: igen de örülnék neki végülis

Mondjuk én mindig barátként tekintettem rá és az elején biztos ő is de onnan gondolom ezt hogy visszahallottam hogy tetszem neki.

Harmadik:köszi neked ha ez lenne akkor ilyesmit fogok mondani :)

2015. nov. 10. 22:19
 5/5 anonim ***** válasza:
nem kell ezt mar ragozni a 3. tokelletes :)
2015. nov. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!