Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tetszem valakinek és nem...

Tetszem valakinek és nem tudom, hogy utasítsam vissza a közeledését. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok a VIKen (jaja). Van egy haverom, akivel mindig azt hittem hogy csak barátok vagyunk, mert sok más lánnyal láttam barátkozni és sose gondoltam, hogy én bárkinek is tetszenék - nem vagyok olyan húdeszép vagy olyan húdeérdekes, inkább eléggé excentrikus és magamba forduló.

Egy éve ha ismerem, és semmi jelét nem adta annak, h egyáltalán bejövök neki. Februárban áthívott magához a koliba és akkor esett le, h többet akar.

Nem tudom, hogy utasítsam vissza, vagy adjam tudtára hogy nem fog összejönni... Sose csináltam ilyet és igazából még semmi konkrétat nem mondott.

Vártam, hogy a saját érzéseim hátha megváltoznak, de nem jött össze.

Igazából csak nagyon félek neki megmondani... mert, tényleg bírom és nem akarom szomorúnak látni.



2015. jún. 17. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudatnod kell vele, hogy neked ő nem az eseted. Leülsz vele, megbeszéled. Attól még, hogy veled nem jön össze van még rajtad kivül sok más gyönyörű lány, aki lehet pont ilyen srácra vár, mint ő. Lépjen tovább, mert nálad csak a felesleges köröket futja, így nem fog előrébb jutni. :) Minél később tudatod vela, annál rosszabb lesz neki. Nem lesz könnyű,de szedd össze minden bátorságod és biztos vagyok benne, hogy menni fog és mindennek a lehető legjobb kimenetele lesz :)
2015. jún. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg, ha eddig nem adta komolyabban tudtodra a szándékait, akkor azok nem is annyira komolyak, szóval nem fogod őt elkeseríteni. Írj neki, vagy beszélj vele, mondd meg egyenesen, hogy úgy látod ő többet akar, de bocsi neked nem az eseted, nem szeretnéd ha rád vesztegetné az idejét. Ez sokkal korrektebb módszer, mint váratni, meg húzni.
2015. jún. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a bíytatást, remélem nem lesz sok gond vele :)
2015. jún. 17. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!