Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyre bonyolultabbak a dolgok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fancsi24 kérdése:

Egyre bonyolultabbak a dolgok es mar nem tudom mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Ma atjott beszeltunk igazabol en nagyon szeretem ot. De nagyon sokat hisztiztem es idot kert. Kerdeztem h szerelmes e meg belem de mondta h nem es en sirva fakadtam es utanam jott leult szembe velem es azt mondta, hogy nagyon jo volt velem es nagyon szeret de nem birja nezni, azt ahogy szenvedek. Keveset tudunk talalkozni es eleg rossz passzban vagyok, de idaig jol megvoltunk.. Talan a kulon suli zilalt szet minket:( meg hogy nagyon gonosz voltam idot kert harom napot o akar beszelni velem kozbe es annyira nem marmint adok idot neki gondolkozni es nem tudom mit tegyek ketsegbe vagyok esve nagyon fontos szamomra szerintetek lesz meg valami? (Tobbszor megcsokolt mikozben "szakitottunk" vagyis azt mondta h nem szakitunk csak atszeretne gondolni a dolgokat) valaki segitene a tanacsaival mit tegyek? Mik az eselyeim?:( 15l

2015. nov. 11. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Hagyd abba a hisztizést elõször is.

Ha a barátod azt mondta, hogy még nem szakítottatok csak idõt kért és közben még beszélgetni is akar veled akkor nem hisztériàzz. Abban a három napban ne hozd szóba a hisztijeid stb. Egyszerûen beszélgessetek és érezzétek jól magatokat akkor veled marad. Azt mondta szeret téged,ha nem viselkedsz majd úgy mint egy hisztis elkényeztettett hercegnõ akkor még Minden rendbe jöhet.

18/L

2015. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!