Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez nálatok még nem számítana...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nálatok még nem számítana túlzásnak, idegesítőnek?

Figyelt kérdés
Ez inkább fiúknak szól! Nálatok már idegesítő lenne, ha a lány 3-4 naponta rátok írna?

2015. nov. 12. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, vagy jó vele beszélgetni akkor nem, különben igen. De ezt a válaszokból leszűrheted, hogy idegesíted-e.
2015. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Őszíntén, a kapcsolat elején nekem még jól esett, így másfél év után szó szerint MEGŐRÜLNÉK tőle...>.< 18/F
2015. nov. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
3-4 nap??? valószínüleg azt a lányt marhára érdekelheti a fiu.
2015. nov. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg 16 éveske lehetsz, ha ezt itt megkérdezed, de engem nem idegesítene ha a barátnőm rám írna. Ha szerelmes vagyok mint állat, akkor kifejezetten örülnék, de egyébként egyáltalán nem számít, hogy FB-on ír-e valaki vagy nem!

Akár le is lehet tiltani!

2015. nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A falat kaparnám ha a barátom 3-4 naponta írna csak.

Minden nap megbeszéljük kivel mi volt, néha csak pár szó, egy jóéjt, de ez egy megszokott rutin ami jólesik.

2015. nov. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oh nem, néhányan félreértettetek. Mi nem vagyunk együtt. Csak szerelmes vagyok belé :)
2015. nov. 13. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!