Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsalásnak számitana?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

I.Love.Myself kérdése:

Megcsalásnak számitana?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel beleugrottunk egy kapcsolatba, de a szeretkezés gondot okozott. Szakitottunk 2 hónap után, ezalatt nem feküdtünk le egymással (nem miattam). Majd mostanság felhozta a témát, hogy próbáljuk meg újra, de viszont a szólt előre hogy a szexet felejtsem el még egy ideig, mert ő vár "A pillanatra". Viszont minden minden egészséges embernek nekem is annak szükségleteim. És lehetőségem is lenne rá, de nem vele. Viszont nem tudom felkeressem e az illetőt. Mi lenne járható út? A válaszokat előre is köszönöm!

2015. okt. 18. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csak éretlen, de még hülye is vagy. Ráadásul így nem lehet nekikezdeni egy kapcsolatnak, hogy akkor én mással dugnék. Kérlek kíméld meg magadtól szegény srácot.
2015. okt. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az szerintem megcsalás, hogyha újrakezditek, viszont nem a szexre akarjátok alapozni a kapcsolatot, de te már máshoz mennél dugni, mert szükségletek. Ha érdekel a srác, akkor bírd ki masztizással, ha nem, akkor meg ne hitegesd.
2015. okt. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a pasit és olyat keress,akivel megegyezik az igényetek a szex terén is.
2015. okt. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ezt a kapcsolatot, mert akármilyen szendeszűz, nagy vallású, álszent embereknek a szent meggyőződése, hogy álnok gazember vagy, ha nem vársz rá csak a szex miatt, akkor is vannak igényeid és kész! Keress egy FÉRFIT, aki ki tud elégíteni, ne egy nyámnyila ürgét. Nem tudom mit vár ez a gyerek egyébként... :D Minden egészséges kapcsolatban fontos a szex, ha ezt nem fogja fel, akkor keressen egy olyan lányt, akinél nem kell teljesítenie.
2015. okt. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!