Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok egy ilyen visszahúzódó srácról? Sokat számítana a válaszotok.

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni. Nehéz gyermekkorom volt, ezért már fiatalon is teljesen magamba fordultam. Nem voltak barátaim, az igényt is teljesen kigyomláltam magamból. Szóval kicsit ilyen magányos farkasként tengettem az éveimet, 14 éves koromba elkezdtem edzeni (azt hittem ez kell a lányoknak, vagy legalább kicsit megnyílok), tanultam, gépeztem elég sokat. Azóta elvégeztem az egyetemet (most szerzem a 2. diplomám), dolgozom programozóként egy jó helyen, illetve azóta is edzem (25 éves vagyok) amiben sikeres vagyok, szóval mondhatni mindenem meglenne, de lányok terén kb ott tartok ahol egy normális srác 14 évesen, vagy inkább 10, azaz sehol.


Ezen a téren teljesen kudarcnak érzem magam. Pedig a külső meglenne, ugye a 11 év edzés az egy dolog, de e mellett helyesnek is tartanak és magas is vagyok. Viszont nem volt még lány barátom és lányok társaságában iszonyatosan lámpalázas leszek és teljesen leblokkolok, éppen ezért kerülöm őket minden téren. Sokszor látom, hogy próbálnak szemezni, illetve bámulnak, de én kb annyira beszari vagyok h még rájuk nézni sem vagyok képes direktben, ilyenkor inkább lesütött szemmel járok, vagy próbálok úgy tenni mintha nem venném észre. Ha direktbe kezdeményeznek (buliba kb 2-3 minden este bepróbálkozik, de van hogy csak úgy random is odajönnek hozzám), akkor pedig bunkón lekoptatom őket (talán nem látjátok benne a logikát... nincs is). Azóta soktól hallottam vissza, hogy a legtöbb csaj egy büdös parasztnak néz, vagy csak simán melegnek.


A lényeg hogy szeretnék változni, túl sok éve élek nélkülözésben a személyiségem miatt, de nem tudom, hogy szerezhetnék lányok terén önbizalmat, sajnos a kondi ebből a szempontból semmit nem ért. És itt nem csak az önbizalomról van szó, egyszerűen teljesen más szemmel nézek a nőkre mint egy normális férfi, ezt kb úgy tudnám leírni amikor az ember meglát egy Ferrarit és tudja, hogy soha a büdös életben nem lesz neki ilyen.A család nagy része is melegnek néz egyébként, illetve még haverok is, akik egyébként tisztában vannak azzal h milyen vagyok. Mit tegyek? Pszichologus tudna segíteni? A válaszokat előre is köszönöm.


2015. okt. 14. 20:19
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Annyira nem lett rövid, bocsi :)
2015. okt. 14. 20:20
 2/34 anonim ***** válasza:
szerintem nincs azzal baj ha visszahúzódó valaki,nem egyformák az emberek,de azért egy kicsit lehetnél nyitottabb,és próbáld meg tudatosítani magadban,hogy ha egy csaj szemezne/odamegy/nyit feléd,akkor azért,mert szimpatikus vagy neki,és ne félj reagálni rá,mert ha mégsem jön össze,akkor mi van? lehet h soha többet nem látod...szóval próbálj kicsit bátrabb,nyitottabb,lazább lenni,és ha az első kis lépés sikerül,onnan majd belejössz,kezdésnek csak mondjuk ha egy csaj rád néz,próbálj meg csak egy pillanatra visszanézni,ne rögtön elkapni a fejed,aztán majd belerázódsz egyre jobban :) (20/L )
2015. okt. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
53%

Igen a pszcihologus segithet de az is ha beszelsz egy lannyal baráti alapon, mar attol is feloldodhatsz.

18/L

2015. okt. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ezen csak az segíthet ha gyakorolsz. Próbálj meg lány barátokat szerezni, de olyanokkal próbálkozz először akikkel kikötötten tényleg csak barátkozol talán ha tudod hogy ez barátkozás és semmi több akkor nem stresszelsz úgy rá aztán ha ez már megy akkor jöhet az ismerkedés is.
2015. okt. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Na igen ez vicces, néha próbálom viszonozni, de képtelen vagyok tartani a szemkontaktust, ösztönösen lesütöm ilyenkor a szemem. Na ilyenkor van az hogy le-fel váltogatom a szemem a csaj szeme és a föld között, ezzel kb hülyét csinálva magamból :D
2015. okt. 14. 20:31
 6/34 anonim ***** válasza:
2. vagyok,azzal nem próbálkoztál még,h neten (akár itt) beszélgetsz csajjal,hátha attól is oldódsz kicsit,ráérzel,ilyesmi? mert úgy azért nem megy annyira élesben,de mégis.. :)
2015. okt. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
30%
Mindenképp menj el több alkalommal fullos lakásos prostikhoz. Gondolom nem kell részleteznem, hogy mi lesz a következménye ha rájönnek a cafatok, hogy milyen kevés tapasztalatod van, már most is rajtad röhögnek ahogy írod. Ha komolyabb kapcsolatba bonyolódsz valamelyikkel, akkor olvass sokat a válással kapcsolatos témák között, akár itt a gyakorin is, rengeteget tanulhatsz amivel elkerülheted a későbbi kellemetlenségeket (pl. hajléktalanná válás és hasonlóak) mert ha valamelyik kapca összeáll veled akkor elég nagy lesz a kísértés, hogy kihasználja a tapasztalatlanságodat.
2015. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
A netes ismerkedés nekem nagyon személytelen, azzal emiatt nem is lenne gond. Egyáltalán nem szeretem, facebookom is csak azért van mert kell az egyetemehez. Amint végzek az egyetemmel törlöm is magam egyből.
2015. okt. 14. 20:42
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Bátorságra van szükséged és folyamatosan ki kell lépned a komfortzónádból. Semmit nem veszíthetsz. Valamint a jó helyzetfelismerés sem lenne rossz. Pl a kommentelők között is volt olyan lány, aki utalt rá, hogy megismerne.
2015. okt. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Ja, prostin már gondolkodtam. Talán segítene, bizonyos szempontokból. Csak hát ennyi idősen már nem csak a szex hiányzik, hanem jó lenne megtapasztalni milyen szerelmesnek lenni, azaz ahogy magamat ismerem ink a szerelmi bánat :D
2015. okt. 14. 20:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!