Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeritetek tetszem neki, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeritetek tetszem neki, vagy szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiú osztálytársam aki mindig csak hülyéskedik,hülyeségből basztat stb.Vagyis piszkál értitek.De néha el lehet vele beszélgetni normálisan is.

Szóval én elég régóta jó kapcsolatban állok vele mármint barátilag és ő néha elég perverz is.

Nos kb.1 hete volt találkozonk ahova elmentunk 5-en ő,én meg 3 jóbarátunk ott hülyéskedtünk stb.Majd este 3-an maradtunk én,ő,meg egy másik fiuúbarátja és akkor elkezdett célozgatni hogy neki miért nincs barátnője stb nem mer oda menni komolyan beszelgetni lanyokhoz meg elötte komolyabban is megkéne ismernie őket.Másnap megint ugyanugy találkoztunk és én elöbb elentem ok még 4-en sétálgattak..Majd este rámirt 2 barátokm is akivel taliztunk hogy ki tetszik nekem,meg hogy járnék-e az alábbi fiuval..És nem értettem hirtelen miért támadtak le ezzel.

De másnaap mondták hogy tetszem ennek a fiunak,vagy szerelmes belém és hogy járni szeretne velem,én mondtam hogy nekem is tetszik d nem szeretnek jarni most senkivel több okbol kifolyolag..

Tehat nem tudom elhinni hogy komolyan tetszem-e neki vagy csak szivatnak mert eddig ugy tudtam neki a suli legmenobb csaja tetszik általában azkt emlegeti meg hogy ilyen jol nez ki ez-az stb...És ha valaki más ezen a 3-eberen kivul kérdezget tőle rolam mert szoktak akkor mindig mondja hogy nem tetszem neki,vagy ilyesmi de zavarba jön..meg látom hogy igy szeretne hozzam szolni de nem szol.

És ma is pl.mentünk hazafele arrajött amerre én olyan 5 percig kb.és szotlanul setaltunk o meg dörzsölte a kezeit is gondoltam zavarbajött vagy ilyesmi de kesobb mar csatlakoztam hozzank paran es mondtak hogy szerintük mi kavarunk mert 2-en voltunk ilyesmi de o rögtön tagadott minden ilyesmi allitast.

Minden közeli közös baratunktol azthallom vissza tetsze neki,meg beszelne velem csak nem tudja mirol meg fel hogy vissza utasitom miota elmondta a baratinknak ezt azota nem is nagyon beszelünk.

Vagyis...nemtudom...

Szerintetek igaz?MArmint tetszem neki?

Vagy mibol lehet ezt esszrevenni?



2015. nov. 12. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Annyi ilyen jellegű kérdés van és senki nem okul a válaszokból, hogy ezt nem lehet megmondani!! Odamész és megkérded! Ennyi!! Miért nekünk kell tippelni? Te holnap odamész hozzá és megkérdezed, hogy akkor most mi a helyzet. Ennyi, ennyire egyszerű. És nincs ez a bizonytalanság. Ahogy leírtad, meg mondtad, hogy mindenki ezt mondja, hát ez van. Az egész iskola tudta, hogy én járok egy lánnyal, csak én nem. Mondom az jó, hát meséljetek még rólam, kérlek. Szóval ennyi! Még egyszer: odamész és megkérdezed.


Amúgy totál egyszerű módszer bármi felszólítás nélkül az, ha csak szimplán közel vagy hozzá és figyeled a reakcióit. Ha sokszor rádnéz, akkor az nem véletlen, tetszel neki. Mikor közel vagy hozzá és látszik rajta, hogy feszült, mert ott vagy, akkor megint evidens a dolog. De ha észreveszed, hogy néz, akkor az már biztos, hogy tetszel neki, mert a hímek olyanok, hogy ami/aki nem tetszik nekik, azt nem nézik. :D

2015. nov. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján biztos,hogy tetszel neki! Ha esetleg te is akarnál tőle valamit,akkor ne utasítsd vissza/kezdeményezz te... Az ilyenekből,mint amit te is írtál "most nem akarok járni senkivel" és hasonlók van később a lelkizés,hogy miért nem léptem... Addig üsd a vasat amíg meleg! Sok sikert! ;)
2015. nov. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hát szerintem is amennyiben tetszik neked kezdeményezz te, nekem úgy volt hogy próbáltam tudatni vele hogy tetszik: mosolyogtam rá, beszélgettünk stb. De nem veszed észre véletlenül hogy az órákon téged néz vagy talán rólad beszélget valakivel..? Am de a leírásod alapján az én sztorimhoz hasonlítva tuti hogy tetszel neki!

Ui.: Viszont engem sosem piszkált mindig kedves volt. Valaki ilyen valaki olyan. :c

2015. nov. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Osztálytársat SOHA! Tapasztalatból mondom. Lehet, az elején szeretitek egymást, de ha szétmentek... Jól gondold meg
2015. nov. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!