Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » At hiszem szerelmes vagyok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

At hiszem szerelmes vagyok az osztálytársamba. Mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés
4 éve az osztálytársam a srác, de csak idén kezdtünk el úgymond közeledni egymás felé. Már sulikezdés óta tetszett és ez addig addig erődödótt amíg most azt nem érzem hogy hoppá, szerelmes vagyok. Szeptember óta egyre többet szól hozzám, hülyülünk, mosolygunk egymásra, segítünk egymásnak,( piszkál :D) stb. Az előző 4 évben soha nem szólt hozzám, mintha nem is ismertük volna egymást. Az a gázos, hogy még akkor is hiányzik amikor látom. És félek, hogy egyszer csak nem fog felém közeledni. Egyfolytában rá gondolok, nem tudom mit csináljak mert félek, hogy nem kölcsönös a vonzalom.
2015. nov. 11. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:

hat mivel oszt.tarsak vagytok igy egyszeru az ismerkedes. csak lazan neha valamilyen temarol kerdezd meg .....vagy ha nem jut eszedbe semmi akkor kezdodhet a. beszelgetes valami sulival kapcsolatos temaval....aztan meg magatol jon...

meg neha orakon vagy szunetekben szemezgess vele es ha nem ratja el a fejet az jo jel

2015. nov. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát mert szeretem
2015. nov. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Az a gázos, hogy még akkor is hiányzik amikor látom"


Hát igen, ez már súlyos eset.


De komolyra fordítva a szót, ha már te is úgy érzed, hogy valami nem stimmel veled vele kapcsolatban akkor biztos lehetsz benne, hogy már akkor ő is észrevett valamit csak nem tudja hová tenni, még magának megmagyarázni sem.


Ha egy lány úgy viselkedik egy fiúval, hogy annak nyilvánvaló, hogy a lány beleesett akkor az a helyzet áll elő, hogy a lány úgymond "kifogta a szelet a fiú vitorlájából" és a srác már nincs motiválva többé arra, hogy udvaroljon neki, próbálja meghódítani, aminek a "részeredményeit" a lány így vagy úgy jutalmazza, hiszen a lány már egyértelműen jelezte neki akarva vagy akaratlanul is, hogy a srác bármit kérhet tőle, megkapja.


Ilyenkor a srác emberismereti intelligenciáján múlik, hogy hogyan reagál.


Van olyan aki rögtön él is az alkalommal és lefekteti a lányt de különösebb mély érzések nélkül mivel nem idő azoknak a kibontakozására,


van olyan aki megijed a hirtelen kitárulkozástól és nem tudja hogyan reagáljon és magát tartja nyuszinak mivel úgy tűnik a lánynak túl lassúnak bizonyult a tempója,


de van olyan is aki törődik a lánnyal, és látja mi történik és próbálja visszafogni a lovakat hogy legyen idő a kapcsolatuk elmélyülésére és kibontakozására.


Hogy a te fiúd melyik kategóriába tartozik, azt nem tudni.


Nem csak fiúkban de lányokban is tombolnak a hormonok 16-18 éves korukban, ami rendben is van, de mindenkinek meg kell tanulni azokat kordában tartani.


Én a helyedben elkezdeném az agyamat erőssen lekötni tanulással, olvasással, vagy valami sporttal, hogy lecsillapítsd a tomboló érzelmeid mert jó esélyed van arra, hogy nem fog jól elsülni a dolog.

2015. nov. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!