Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy nálam 2...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nálam 2 évvel idősebb fiúba, akinek ráadásul (állítólag) még barátnője is van. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Én 13 vagyok, ő 15. (Nem kérek a "minek neked pasi, még túl fiatal vagy!"- beszólásokból. Köszönöm.) Tegnap beszéltünk először, facebookon. Az egyik volt évfolyam társam átment 6 osztályos gimibe, ahová a nővére is jár. És abba az iskolába jár az a fiú is. És mostanában jött össze a barátnőm nővérével.

Én zongoráról ismerem. Egy tanárunk volt. Már akkor belészerettem. És végül kinyomoztam a nevét.

Aranyos fiú, felismert, még a nevemet is tudta. (Pedig nem beszéltünk előtte)

És én úgy szeretnék minimum a barátja lenni! Legjobb esetben a barátnője.


2015. nov. 13. 06:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Tehát akkor most nem szólhatok be? :( Ümümümü! :( Na, mindegy! Mi a kérdés? Hogy hogyan tovább? Teljes mértékben egyszerű, simán csak beszélsz vele. Ennyi! Ez az alapja mindennek, a kommunikáció. Érdeklődsz iránta, esetleg szervezel vele programokat. Zum Beispiel mondod, hogy hétvégén megy a moziban valaki jóféleség, aztán elhívod. Érted? Persze, hogy érted. :D


Tehát ennyi. Nem bonyolult dolog ez. Csak lazán csináld, ne is legyen célod, egyszerűen szervezd a dolgokat.

2015. nov. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, hogy a barátnője legyél az azért durva lenne. Vagy nem tudom. A 15 és a 13 még gyerek, ez tény, de azért a 13 az kicsi a 15-nek. Bár lány vagy és igazából egy 13 éves lány agyban érettebb, mint egy 13 éves fiú, tehát nem leszel számára idegesítő, ettől függetlenül még valahogy nagyon gyerek. De ha most még csak barátság, pár év múlva lehet belőle más is, érted. :)
2015. nov. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!