Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz ebből? Már 4 éve van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ebből? Már 4 éve van egy tőlem 20 évvel idősebb barátom. Állítólag nagyon szeret. Érdemes még várnom?

Figyelt kérdés
Minden héten 2-3 napot együtt töltünk. ő jön hozzám. én ritkábban járok hozzá. Nekem is van saját lakásom, neki családi háza van-elég lerobbant állapotban. ő a 25 éves lányával, én a 15 éves lányommal élek együtt. én dolgozom, ő munkanélküli /a férfi/.Sajnos valahogy 4 év után is ott tartunk, ahol az elején.Az a duma megy, hogy így szeret, úgy szeret, együtt fogunk élni, holtomiglan-holtodiglan. Kérdeztem nem egyszer, haogy mikor, mert már 4 éve várok. Az a felelet mindig, hogy még van 180 000 Ft kölcsöne, azt kell vissza fizetnie, aztán rekdbe teszi a házát, keres munkát és majd akkor. Hogy eddig miért nem keresett munkát a válasz, mert nincs munka. Nem tudom, most mitől lenne. Megkérdeztem azt is, és mi van akkor, ha akkor lesz valaki munkanélküli, ha már kapcsolatban él? Otthagyja a párját és visszmegy ha újból dolgozni fog? Azt is felajánlottam, akkor eladom a lakásomat, rendbeszedjük a házát /elavult fürdőszoba, hol jön a melegvíz, hol nem, lepotyogó vakolat, nem záródó ajtók, vizes falak, rossz villanykapcsolók. Stb. /, de ő irasson rám annyi részt, amennyit belfeketetek a házába, hogy azért én is be legyek biztosítva. MAgyarán felajánlottam, hogy tip-top megcsináltatom a házát, élete végéig nem lenne gondja vele, és én is ott lennék mellette. Hiszen ha két ember közös jövőt tervez, nem az a természetes, ha összeteszik amilyük van? De ő csak jön az örökös "majd"-okkal. Mit lépjek? Vagy hülyeség lenne szerintetek is részéről belegyezni abba, hogy eladjam a lakásomat, és tegyük össze amink van? Várjak tovább, hog egyszer hátha lesz valami a "majd"-okból? Hogy eddig miért nem keresett munkát a válasz, mert nincs munka. Nem tudom, most mitől lenne. Megkérdeztem azt is, és mi van akkor, ha akkor lesz valaki munkanélküli, ha már kapcsolatban él? Otthagyja a párját és visszmegy ha újból dolgozni fog? Azt is felajánlottam, akkor eladom a lakásomat, rendbeszedjük a házát /elavult fürdőszoba, hol jön a melegvíz, hol nem, lepotyogó vakolat, nem záródó ajtók, vizes falak, rossz villanykapcsolók. Stb. /, de ő irasson rám annyi részt, amennyit belfeketetek a házába, hogy azért én is be legyek biztosítva. MAgyarán felajánlottam, hogy tip-top megcsináltatom a házát, élete végéig nem lenne gondja vele, és én is ott lennék mellette. Hiszen ha két ember közös jövőt tervez, nem az a természetes, ha összeteszik amilyük van? De ő csak jön az örökös "majd"-okkal. Mit lépjek? Vagy hülyeség lenne szerintetek is részéről belegyezni abba, hogy eladjam a lakásomat, és tegyük össze amink van? Várjak tovább, hogy egyszer hátha lesz valami a "majd"-okból?
2010. jan. 22. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mikor adnék el egy ilyen hitegető miatt bármit is...neki nagyon is kényelmes ez a kapcsolat így, ha nem lenne, már rég tett volna valamit.
2010. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem hangzik jól, nekem úgy tűnik, hogy nem komolyak Veled a szándékai,mindig talál kifogást, ez neki igy kellemes és kényelmes, ahogy van. Eszedbe se jusson eladni a lakásod és szerintem ne kösd magad össze egy ilyen tehetetlen emberrel
2010. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is az előző íróval értek egyet!!Fel ne add a biztosat a bizonytalanért!!!

Én 1,5 éve élek együtt a 16 évvel fiatalabb barátommal és nem volt semmije úgy jött hozzám ma már van rendes bejelentett munkája és segít mindenben amiben tud és dúl a lamúr...

Várhatsz te még a pasinak így nagyon kényelmes....nem akar ő veled közös jövőt..

2010. jan. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ő csak kihasznál téged(testileg-lelkileg)hiteget és hazudozik...nehogy feladd a saját házadat az övéért,még ha lesz is benne részesedésed,tuti rosszul járnál.Koptasd le!!!
2010. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de azzal kezdem, hogy 20 év azért nekem soknak tűnik.

Nem látok kivetni valót a korkülönbségekben, de ez akkor is...

Szóval még is, miben reménykedsz?

Azt gondolom, számára tényleg ideális ez a kapcsolat,

de változtatni már nem igen akar, hiszen ellenkező esetben már régen megtehette volna.

Szabadok vagytok, és külön éltek. Olyan ez mint a távkapcsolat.

Ha van eszed, egy ilyen kapcsolat fenntartásáért nem adod el a saját házadat, még akkor sem ha "papír" lesz.

Mert ha nem fog működni, lehet akármilyen megosztásod,

rosszabb lesz mint egy válás.

2010. jan. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Ami kicsit elszomorít, az az, hogy senki nem biztat. De biztos ennek is oka van, tehát szerintetek ez már jobb nem lesz. Nem tudom,hogy a páromnak ez így kényelmes-e, mert ő 20 km-re lakik tőlem, így neki kell hetente többször is autózni vagy buszozni. Tehát szerintetek ez a maximum amit ki lehet hozni ebből a kapcsolatból? Ja, azt még elfelejtettem hozzá tenni, hogy a 4 év várakozáson kívül nekem semmi nics ebből az egészből - nincs közös program, sehová nem járunk, soha nem ülünk be sehová se egy kávéra, se egy pizzára, soha nem kapok tőle semmit, még egy tábla csokit sem ha jön. De ő szépen mindig megvacsorázik nálam és letusol ha itt van. Tehát??? Mit tegyek?
2010. jan. 25. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!