Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kezdeményezzek én lányként?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek én lányként? Mi legyen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy tetszik az egyik évfolyamtársam. 9.-es vagyok amúgy. Bírjuk egymást, barátok vagyunk és mostanában szinte minden nap beszélünk facebookon is, bár facebookon általában csak én írok. De akkor is rengeteget és sokáig beszélünk, meg mindig mondja, hogy "még majd beszélünk", de nem nagyon veszem észre, csak ha én indítom. Nyomulni nem szeretnék, mert az gáz, de mégis mit csináljak? Fogalmam sincs, hogy tetszek-e neki, és nagyon önbizalomhiányos is vagyok. Sokszor szemezünk meg ilyenek, de nem tudom... Mit javasoltok?:) 15/L

2015. nov. 13. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
én is félig meddig ilyen helyzetben vagyok. Neten beszélek egy fiúval, és tök sokáig szoktunk dumálni. De eddig minden egyes alkalommal én indítottam a beszélgetést. De mikor írok neki, mindig azt mondja, hogy már várta mikor írok. És mikor írok neki, szinte egyből vissza is ír. Itt én csak azt nem értem hogy akkor ő miért nem tud írni, ha ugyis azt mondja hogy már várta hogy eszéljünk!? Fiú logika:D De ezen felül, ha tényleg jókat tudtok beszélgetni, és úgy veszed észre tényleg bír, akkor nyugodtan kezdeményezz. Lehet hogy még bátortalan, vagy nem tudja milyen tempó a normális:D 16/l
2015. nov. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Talán az lenne a legjobb,ha rá vezetnéd..Leírod hogy tetszik egy srác és

1.Elkezd kérdezōsködni h ki az mi az hogy nézki stb. te meg ha akariod mondod h osztálytárs ha nem nem és elōbb utóbb úgyis kitalálja ki az a srác

2.úgy tesz mint aki annyira örül annak h más tetszik neked és valahogy úgyis kiderül h tetszel neki is meg te is neki és minden happy :)

Hajrá csajszi! ;)

2015. nov. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!