Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kezdeményezzek lányként?

Hogyan kezdeményezzek lányként?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit ovi óta ismerek. És azóta nem is beszéltem vele....Most készülök ráírni, de nem tudom mit tegyek. Szeretnék kicsit közelebb kerülni hozzá, esetleg összejönni vele. Egy évvel idősebb nálam, kevés dolgot tudok róla (de azokat se tőle, viszont tetszik benne, hogy nem az a bulizós és nem igazán iszik alkoholt.

Mit tegyek?:( Esetleg van személyes tapasztalataitok? (Aki gondolja, hogy eltudna látni egy-két jó tanáccsal nyugodtan írjon üzenetet!) Válaszaitokat/Segítségeiteket előre köszönöm szépen!:)


2014. aug. 10. 14:22
 1/5 October15 ***** válasza:

őőő.. köszönsz, bemutatkozol ééés kész ?

általában nem vesszük zokon ha hozzánk szól 1 csaj..

amúgy 2 tulajdonság alapján kitalálni, hogy össze kellene vele jönni.. :D nőből vagy :)

2014. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom azóta az ovis kiscsávó egy jóképű izmos pasi lett. :)
2014. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát meg kell hagyni, már eltűntek a kisfiús vonásai:D:D:D
2014. aug. 10. 14:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

xy vagyok, együtt jártunk oviba. lenne kedved beszélgetni?/

szeretnélek megismerni, beszélgetünk?/szimpatikus vagy ez meg az alapján, beszélgetünk?


Tudom, hogy izgulsz picit milyen lesz a fogadtatásod, de nem kell. Hajrá!

2014. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem egy oviba jártunk, csak az apukája volt a fogorvosom:$ és ő már nem emlékszik rám:/
2014. aug. 10. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!