Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiu akibe szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu akibe szerelmes vagyok nagyon de o nem igazan viszonozza? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Szoval van egy srac akivel lassan egy eve beszelgetek meg talizgatunk. En persze belezugtam, de vmi nagyon durvan tehat ilyen meg nem ereztem.... par honapja elmondtam neki h szeretem. O erre nem igazan irt semmit, majd par nap mulva irt es irta h o nem akar kapcsolatot de attolmeg lenne velem...(=baratsag extrakkal) aztan irtam kossz abbol nem kerek. Par nap mulva beszelgettunk es kerdezte h zavarna e h szeret? Persze mondtam neki h nem. Es akkor irta h igazabol szeret es o sem erti h miert, nem ez a balhe miatt stb. Miutan ezt kozolte nem irt 2napig... en itt beragtam es kiosztottam h ha valakit szeretunk az nem olyan h ketelyek kozt hagyjuk meg h tuti nem is gondolta komolyan stb. Erre nem is valaszolt en meg irtam h belefaradtam es hagyjuk egymast beken ne irjon tobbe. Es azota nem beszelunk... mar tok jol voltam meg minden erre valamelyik nap lattam, o is engem es ott eltort bennem minden, ket napig csak bogtem. Es annyira de annyira rairnek. Szerintetek irjak neki? Mert ugye akkor ellent mondanek magamnak... de iszonyatosan hianyzik. Es mit irhatnek ezek utan neki? Kerlek segitsetek:)
2015. nov. 14. 10:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát beszarok, hogy senki nem látja, hogy semmi értelme a tini kapcsolatoknak és szerelemnek, mert mindig csak ez a vége. Hagyjad a gyereket. Nem azzal van a baj, hogy ellent mondanál magadnak, hanem azzal, hogy ha ki is fogtok békülni, akkor is egy idő után újra összevesztek és jön a következő kérdés, hogy akkor most mit csinálj, mert kész vagy lelkileg megint. Tehát hagyjad. Ha nem kell csak a barátsága, akkor ennyi, a fiúnak meg nem kellesz, mert meg sem próbált tenni az ellen, hogy megszakítsátok a kapcsolatot. Tehát neki egyértelműen nem kellesz komolyabb szinten. Tehát még egyszer: hagyjad!!
2015. nov. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!