Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Legjobb barátomnak elmondtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dallam99 kérdése:

Legjobb barátomnak elmondtam hogy szerelmes vagyok bele, de ő ezt nem viszonozza, most mi lesz a kapcsolatunkkal?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk barátok, nagyon szoros a kapcsolatunk. 17 évesek vagyunk, tegnap véletlen megemlítettem hogy bejön nekem. Amikor megkérdeztem hogy kölcsönös e a dolog, nemleges választ kaptam. Nagyon rendes és kedves volt, mint ahogy mindig is. Én megijedtem és "meghátráltam". 1 napja történt azóta nem beszéltünk. A barátságunknak van még esélye? Mert én nem igazán tudom van e így értelme. Borzasztóan kínos lenne a ezután a kapcsolatunk. Többször voltunk moziba, meg vacsorázni is együtt. Ezt szerintem nem lehetne folytatni. Esetleg volt valakinek hasonló tapasztalata, és ha igen mi lett a vége?

2015. okt. 23. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs sok értelme folytatni.
2015. okt. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A legnagyobb baj hogy osztálytársak vagyunk. Minden nap látni fogjuk egymást.
2015. okt. 23. 13:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy kerülöd, az a legrosszabb, hosszú távon a legkellemetlenebb megoldás. Beszélj vele, mond el, hogy szeretnél ugyan a barátja lenni, de úgy érzed ez egyenlőre így nem megy. Kérd hogy legyen türelmes, hogy túl lépj a dolgokon. Viszont a jó viszony megmaradhat így.
2015. okt. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Egy az egyben ugyan ilyen helyzetben voltam régebben. Először csak barátok voltunk, de az egyik barátnőm megkért, hogy a srácot segítsek összehozni az ő unokatesójával, és én igent mondtam. Azonban mialatt ezen "mesterkedtem" rá kellett döbbenjek, hogy hoppá! Én magam is szeretem az illetőt, és sokáig tagadtam még magam előtt is, mert úgy gondoltam nem éri meg kockáztatni a barátságunk, és úgy voltam vele biztos csak fellángolás. Nem az volt, és egyre inkább éreztem, hogy beszeélnem kell vele, mert meg kellet adnom az esélyt arra, hogy nem bizonytalanságban éljek. Elmondtam neki, hogy többet érzek iránta, mint barátság, de félek, mert nem akarom a barátságunkat kockáztatni. Erre ő azt mondta SOHA nem lehet közöttünk semmi. Rettenetesen fájt az a szó, hogy SOHA, és ezek után is próbáltam őt keresni, persze csak, mint barát, de ő a legminimálisabb esetben reagált csak. Nagyon bántott a dolog, de később rá kellett döbbenjek - majd maga is elismerte - hogy kellett az az idő, amég tisztázódnak és csillapulnak bennem ezek az érzések. Amikor pedig úgy éreztem valóban tudunk úgy beszélgetni, hogy nem remeg a gyomrom a közelében a szerelemtől, mindent átbeszéltünk. A csavar a dologban az, hpogy annyira sikerült összeboronálni a lánnyal, hogy tényleg összejöttek, és mialatt én a fiú fülébe duruzsoltam a másik lányról, azalatt én kellettem volna neki, de úgy volt vele, ha egy másik lányt ajánlgatok, akkor biztos nem érzek iránta semmit, és letett rólam....


Mindegy, a lényeg a lényeg, hogy miután letelt azaz idő, amég nem találkoztunk és temettem az érzéseim, azután újra a legjobb barátok lettünk, és szorosabb a kapocs közöttünk, mint valaha is volt. Ennek már 13 éve, tavaly én voltam az esküvőjén a ceremónia mester, az én közelgő esküvőmön pedig ő lesz a tanúm, a későbbiekben a gyerekem keresztapja.


Szóval van remény a happy endre, és bocsi, hogy ilyen hosszan írtam.

2015. okt. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Előző vagyok. Még csak annyit, hogy ne kerüld, üljetek le beszélni egymással, mert mindkettőtöknek jár az esély, hogy tisztázzátok a dolgokat, mert ha nem teszitek, az sokkal károsabb, mintha őszinte vagy vele, és ő is veled. Először kutyául fog fájni, ha nemet mond, és hajthatatlan, de ha igaz barátok vagytok túljuttok ezen is.
2015. okt. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia!:) nekem van egy nagyon kedves fiu baratom (2-3eve beszelunk). 1 eve elkezdtem ot nem csak baratkent tekinteni...ugy erzem szeretem ot. Osztalytarsak vagyunk mi is. Es attol felek, ha elmondom neki a dolgot nem lesz a baratom. Mert szerintem o nem viszonozza ezt :( en is tanacstalan vagyok..:/
2015. okt. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, beszélni fogok vele, és időt kérek majd. Remélem megoldódik majd a dolog.
2015. okt. 24. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!