Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy 16 éves lányba, én 22 éves fiú vagyok. Van esély rá, hogy meghódítsam, hogy viszonozza az érzéseim?

Figyelt kérdés
ismerjük egymást beszélgetni szoktunk, egész jóban vagyunk, lehet több is belőle, vagy hagyjam inkább?

2015. febr. 28. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha tetszel neki miért ne lehetne
2015. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
Ezt könnyű eldönteni: tetszel neki? Ha pozitív a válasz, akkor igen, van rá esélyed. Ellenkező esetben veszett fejsze nyele, ahogy a népnyelv mondaná.
2015. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
dugd meg
2015. febr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Próbáld meg :) Bókolj neki sokat; éreztesd vele, hogy számodra nagyon fontos; mondjál el neki egy pár olyan titkot/dolgot, amit másnak nem mondanál el; stb. :)

Sok sikert! :)

2015. febr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A maganyos ejszakaidat egy borton ablakabol enekelne toltheted ki.


Mint tudjuk, oda "soha nem sut be a nap..."


Ha tul oreg lesz a leanyzo, csereld legy 14 evesre.

2015. febr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem akarom lecserélni a csajt egy másikra.
2015. febr. 28. 13:02
 7/12 anonim ***** válasza:

4-es vagyok és 5-öshöz szól:

Miért kell ilyen parasztnak lenned? Ha tetszik neki, akkor tetszik. Ha poénnak szántad, ha nem, nagyon meg tudsz ezzel bántani másokat (többek között a kérdezőt is)! Miért nem bírod azt átlátni, hogy az emberek különbözőek? Nagyszüleink is nagyrészt idősebbek egymásnál. Mégis együtt vannak rengeteg ideje. Egyik haverom szülei között is van korkülönbség (nagyobb), ráadásul a nő javára. Mégis jól megvannak.

És hasonló helyzetben vagyok és nem szégyellem: 18 éves srác létemre egy 13 éves lánynak udvarolok! És lesz@rom, hogy ki mit gondol. Mert annak a véleménye számít igazán, aki tud építő jellegű kritikát is mondani, nem pedig úgy lehúzni, ahogyan te teszed!

Kérdező: azt tudom mondani, hogy hallgass a szívedre és arra, aki tényleg jót akar neked! :)

2015. febr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#6

[link]

2015. febr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:

"És hasonló helyzetben vagyok és nem szégyellem: 18 éves srác létemre egy 13 éves lánynak udvarolok!"


Ez egy kicsit más helyzet... Te börtönbe kerülhetsz szexuális visszaélésért, ha lefekszel a lánnyal, a kérdező pedig jogilag teljesen rendben van.

2015. febr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#7


Kedves hetes. Ajanlom a helyi Rendorkapitanysagon ezt kozold veluk.


Egyebkent, ha a szulok erre rajonnek, akkor egy telefon a sunoknek es soha az eletben nem mehetsz meg a gyerek kozelebe sem. Mocskos pedofil!

2015. febr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!