Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok szerelmi bánatra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok szerelmi bánatra?

Figyelt kérdés

Semmi pia vagy öngyilkosság.Egy osztályba járunk és mindennap találkozok vele,úgyhogy soha nem nehéz.

Nagyot csalódtam benne,mert azelőtt még barátom is volt.

Tudnátok nekem valahogy segítteni hogy túl léphessek rajta?



2014. szept. 29. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Maradj otthon.
2014. szept. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na nem mondod

Ezt ajánlják az érett válaszolók? GRAT

2014. szept. 29. 18:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy először is?
2014. szept. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne figyelj rá,próbálj megismerni más embereket is:) sok sikert és kitartást!
2014. szept. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
15
2014. szept. 29. 18:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Aha. Nekem is volt ilyen. Ismerem a ,,tüneteket", egyszerűen nem bírsz létezni, ha olyan gyakran körülötted van, mással nyugodtan beszélgetni, mert Őt figyeled.


Komolyan én már azon is gondolkodtam átmegyek másik iskolába annyira rossz volt már az egész.


Ezért van az aranyszabály: Osztálytárssal ne kezdeményezz kapcsolatot.


Próbálj valahogy, tudom, hogy nagyon nehéz, de elvonatkoztatni, ha nagyon nem megy, talán ha más lánnyal látna, megváltozna feléd a véleménye.

2014. szept. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!