Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Árulkodó jel a Facebook? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Árulkodó jel a Facebook? Mit jelentsen ez?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok együtt a párommal. Ő korábban egy másik nőbe volt nagyon szerelmes és nagyon nehezen heverte ki a szakítást.

Nem vagyok Facebook-függő, de aki kicsit jobban képben van a közösségi oldalt illetően válaszoljon nekem.


1. A párom ennek a lánynak, amikor együtt voltak nagyon sok képét kommentálta, állandóan verseket, szerelmes vallomásokat írt az üzenőfalára, amit még most sem törölt a saját oldaláról. Rengeteg képet töltött fel a lányról és magukról, szinte mindig ilyen volt a profil és borítóképe.


2. Rólam sosem tett fel képet, közös fotót sem. Sosem kommentelte a fotóimat, nem írt az üzifalra. Néhány fotómat lájkolta, lájkolja.


3. A másik lánnyal nyíltan vállalta, hogy kapcsolatban van, de jelen esetben "nincs megjeleníthető kapcsolat", tehát nem ad ki infót még az ismerőseinek sem. Néhány barátját ismerem, de a FB-ot nézve olyan, mintha negem nem vállalna.


4. 4 napja megkértem az egyik külföldön élő ismerősömet, hogy töröljük egy kicsit a kapcsolatot és jelölje be a páromat. A lány amúgy csinos. A párom azonnal visszajelölte, pedig nem is ismeri.


5. Én agyalom túl a dolgot? Én 26 éves vagyok, ő 31.


2015. júl. 13. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Még mindig szereti az exét,és nem akarja,hogy az tudja,hogy már van valakije. Vár azújrakezdés lehetőségére.

És az 5 ös pont kérdésére: NEM

2015. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A "párod" nem vállal fel, ennyi. Lehet a kinézeted is egy ok amiért nem mutogat. Az is lehet, hogy csak kefélget és amikor jön egy jobb lehetőség, otthagy. De ezek csak találgatás...
2015. júl. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy kérdés!


MOST hogy látszik a facebook-on? Még mindig lájkolgatja, meg kommenteli?


Mert ha így van, akkor bizony elgondolkodnék rajta, hogy hátrébb lépjek ebből a kapcsolatból, amíg le nem zárja magában az előzőt.

2015. júl. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha csak régi kommentek meg képek meg stb van az oldalán és mostanában nem annyira használja az oldalt, akkor nem para. Tulajdonképpen pár éve ezer meg egy hülyeséget megosztottam, most meg szinte nem használom az oldalt, tök nem érdekel már az egész, nem is szeretek megosztani magamról semmit, csak az ismerőseim miatt tartom. Így nem olyan aggasztó talán.

Viszont ha állandóan az oldalon van... akkor észrevehetnéd, hogy ez nem egy kapcsolat. :D De akárhogy is, ha az életben nem ugrál körül, akkor annyira nem szeret, mint a másik csajt. De a lyuk, az bizony lyuk... csak már a körítés.

2015. júl. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dettó ezt csinálta a pasim. Annyi a különbség, hogy velem kitette, hogy kapcsolatban, de biztos vagyok benne, csak azért hogy az exe lássa, hogy már neki is van valaki! Mert utána beszéltek és nem azt írta, hogy boldog hogy engem megtalált vagy valami, hanem hogy idézem: "van akik engem szeretnek".

Na hát köszönöm...


Mert tudom, hogy vele volt közös kép kitéve, posztolt neki a falára, sírt utána! Nekem meg könyörögnöm kellett körülbelül, hogy tegyen ki és mondtam milyen érdekes, hogy azt kitetted engem meg nem! Aztán de csak nem akart közös képet kitenni. 1 év kellett hozzá, hogy kitegyen engem, mindig azt mondta így nem tesz ki, mert már rászóltam és úgy sem örülök neki! Vártam csendben hónapokat, semmi nem történt! Évfordulónkon tette ki, amikor már 1 éve együtt voltunk! Mondom örülök neki, hogy ennyire "büszke" vagy rám! Néha aztán meglepiként (miután hangoztattam neki, hogy ha már ott éled az életet a facebookon, miért nem kapok tőled semmit ott?), kiírta hogy szeret. De magától, teljesen magától soha semmit nem tett!

Nekem is csak lájkol általában, néha ha teszek ki képet magamról, azt azért bekommenteli alá, hogy szép vagyok, vagy szeret.


Hozzá teszem, sokat beszélt nekem a kapcsolat elején az exéről, NEKEM. Ebből raktam össze, hogy az egész kapcsolat kirakósdi olyan hamar magától csak ezért történt!

2015. okt. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!