Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez lehet árulkodó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez lehet árulkodó jele egy esetleges megcsalásnak?

Figyelt kérdés

Észrevettem már régóta,és mindig is furcsának találtam,hogy néha a férjem munka előtt elmegy lezuhanyozni (ez teljesen rendben van),de még a megborotválkozik "odalent" is,annak ellenére,hogy éppen menzeszemen vagyok vagy valamilyen okból kifolyólag pár napja nem szexeltünk.

Egyszer rá is kérdeztem és azt mondta,hogy őt csak szimplán zavarja,ha odalent szőrös..

Szerintetek?


2015. máj. 13. 15:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar ha szőrös vagyok, így teljesen érthető.
2015. máj. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokan kissé furcsán látják a dolgokat. Az, hogy valaki esetleg saját maga miatt tesz meg dolgokat, azért az nem bűn.
2015. máj. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem nincs baratnom es attol fuggetlenul 2-3 hetente levagom magamnak (a kis szor nem zavar, csak amikor mar 1 centi) :)
2015. máj. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez így jelnek nagyon kevés, emiatt még én nem gyanakodnék.
2015. máj. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Simán, én is lezuhanyozok adott esetben suli/munka előtt, ha úgy érzem, hogy szükséges vagy csak simán jól esne. Sőt, edzés előtt is, mert egyszerűen jobb érzés, ha nem izzad rám az egész napos kosz közben, mégsem csalnám meg az aktuális barátnőmet. Jó eséllyel ő is így van vele, nem kell mindenben valami hátsó szándékot látni.
2015. máj. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon érdekesnek találom, hogy egy nő számára nem női hajszál kell a férfi zakóján, vagy női parfüm illata a férj ingén, hanem egy személyi higiénés történés kapcsán is rögtön azon filóznak, hogy megcsalják őket.


Őrület, hogy egy férfi nem tehet szinte semmit, mert egy nő minden mozdulatából arra következtet, hogy meg lesz csalva.

2015. máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Kétlem. Ha már régi szokása, akkor szerintem rendben van. Kétlem hogy már régóta is csalna.
2015. máj. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Komolyan, ha nem szexeltek még fogat se mosson? Hát ezek tényleg durva jelek, új alsót is vesz naponta?
2015. máj. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Te vagy álmaim nője! Melletted végre nem kéne se fürdenem, se borotválkoznom! Maga lenne a menny!!!
2015. máj. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

"Ha már régi szokása, akkor szerintem rendben van."

Én pár hete szoktam rá a reggeli zuhanyzásra, teljesen random. Meg arra is nemrég szoktam rá, hogy kb minden nap húzok párat a borotvával, akkor is ha még egy hétig nem leszek együtt a barátommal. Sokkal jobban érzem magam így.

Én eddig mindig magamtól változtattam a szokásaimon.

Ha más jel nincs, akkor marhaság emiatt gyanúsítgatni.

2015. máj. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!