Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » El kéne engednem? Szakítás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kéne engednem? Szakítás?

Figyelt kérdés
Barátommal pont egy éve járunk, és félek hogy már nem működik, hogy nem kéne ehhez a kapcsolathoz ragaszkodni. Néha úgy érzem nagyon kell nekem, aztán veszekedünk egyet és megfordul a fejemben hogy hátha elromlott. Többet veszekszünk, ma is veszekedtünk és eléggé eldurvult. Nagyon szeret, én mostmár nem vagyok biztos az érzéseimben (sose vagyok biztos semmiben) de ha azt nézem hogy vége lehet elsírom magam. Nem tudom mit kéne tenni, tökéletesen összeillünk/illettünk, el tudtam képzelni a közös életünket pedig nem vagyok az az álmodozós típus, és nehezen mutatom ki az érzelmeimet is. Lehet ez csak egy hullámvölgy a kapcsolatunkban, vagy el kell engedjem?

2015. nov. 16. 16:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és mindenben egymásnak voltunk az elsők, sose volt semmi megcsalás, féltékenykedés, nem volt szünet se semmi.
2015. nov. 16. 16:13
 2/3 anonim válasza:
Azt tanácsolom ilyen esetben ne az internetről kérj tanácsot. Ha te elviseled őt a veszekedésetek ellenére, akkor ne engedd el! Viszont minden szakítás nehéz ezt a döntést magadnak kell meghozni.
2015. nov. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ő az első barátom, és sose voltam biztos még egyetlen döntésemben sem se magamban, ezért gondoltam megkérdezem, a végső döntést nem ezek alapján fogjuk meghozni hanem együtt.
2015. nov. 16. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!