Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » El kellene engednem, de most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellene engednem, de most már nem megy. Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Szeretem mindenemmel, a szívemmel, minden mozdulatommal, minden kib****tt lélegzetvételemmel, és majd' egy éve hitegetem magam azzal, hogy csak kihasznál. Felépítettem magamban, hogy csak eljátssza, hogy szeret. Ebben ő partner is volt, folyton bizonytalanságban tart, és általában gyerekesen viselkedik. Fiatalabb is nálam. (Ja, én vagyok a nő.) És amikor hirtelen haragomban megemlítettem a szakítást, olyan éretten reagálta le, ami miatt pontosan tudom, hogy kell nekem. Pedig az eszem tudja, hogy nem szabad. Aztán mégis megvillantotta, hogy talán az eszem téved.

Mit csináljak?



2015. júl. 30. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
a párod egy manipulátor, kiszívja a létező összes energiád, mert neki semmi nincs. Érzelmi vámpír. amikor meg elakarod hagyni, egyből kapcsol és adja a tudatos, hidegfejű partnert... Nem kell finomkodni a toproncokkal, dobd ki.
2015. júl. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia

Azért ez elég kevés infó ahhoz, hogy válaszolni lehessen erre a kérdésre.

Mennyivel fiatalabb nálad?

Miben viselkedik gyerekesen? Miből gondolod, hogy csak el játssza hogy szeret? Hogy tart bizonytalanságban?

2015. júl. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1

Egyszer említettem neki, hogy nem várok örökké. Azt mondta, nem áll az utamba. Soha nem beszéltünk még szakításról. Én is azt gondoltam, hogy manipulátor, és egyébként az is, de azt tudom, hogy a kapcsolatban mindketten szenvedünk a másik miatt. És alapvetően problémát okozunk a másiknak egymás nélkül.


#2

6 évvel fiatalabb nálam. Legfőbb szórakozása, hogy féltékennyé tesz, rám küldi a barátait, akik megpróbálnak elcsábítani, megnézi, hogy ez megy-e. Színleg szakít velem, teszt gyanánt, kíváncsi, mire hogyan reagálok.

2015. júl. 30. 15:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Ajjaj... Ezek tényleg nagyon gyerekes húzások.

Miért nem éltek még együtt? Mire kell várnod még?

Nem csodálom ha eleged van.

2015. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Maradjunk annyiban, hogy nem ez a legfelvállalhatóbb kapcsolat, amibe két ember keveredhet egymással. Nyilván nem én vagyok az egyetlen nő az életében. És nem én vagyok a "nyilvános". Természetesen ezért is gondolom, hogy csak eljátssza a szerelmet. Vagy mittudomén. Össze vagyok zavarodva.
2015. júl. 30. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!