Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi baja lehet? Reménykedjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet? Reménykedjek még vagy meggondolta magát?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el beszélni facebookon a sráccal,élőben régóta ismerem. Több mindent mondott,amiből arra következtetek hogy érdeklem. Beszéltünk vagy egy órát,másnap egész nap vártam hogy jöjjön az üzenet tőle de semmi végül este mikor már leléptem írt. Azonban már két napja nem keres. Tudom,hogy elfoglalt de ettől függetlenül folyamatosan fent van,szóval ha igazán érdekelném rám írna. Lehet meggondolta magát,mindenesetre én már kezdem feladni.

2015. nov. 17. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Hadjad, ha nem ír ne keresd, ha eddig jól elvoltatok ezután is írna neked, felejsd el
2015. nov. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hasonlóképpen állok én is, bár én nem tudom, hogy érdeklem-e. Szerintem nincs okod feladni, hiszen nem poénból beszélt veled egy órát. Lehet csak nem akar nyomulósnak tűnni. Írj rá te... aztán lesz ami lesz. :D
2015. nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én hasonló helyzetben vagyok, csak én a másik oldalról. Ha érdekel, leírom privátba, bár az én történetem elég hosszú és szövevényes :D 16/F
2015. nov. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Uhany evesek vagytok es mien megyeben laksz?
2015. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de megoldódott a probléma mert tegnap már keresett.Szóval feleslegesen aggódtam:D
2015. nov. 19. 06:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert a folytatáshoz!
2015. nov. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2015. nov. 19. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!