Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ne reménykedjek vagy van esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne reménykedjek vagy van esélyem?

Figyelt kérdés

Körülbelül fél éve kavarok egy sráccal, ha minden igaz őt is érdeklem,amit iránta érzek nem tudok leírni. Komolyan odavagyok érte. Tehát volt arról szó hogy talán összejöhetnénk,majd mondta lehet jobb lenne ha nem tennénk, mivel neki is edzés,egyetem, munka, csak a viszonunk rontanánk. Nem ismertem be hogy szerelmes vagyok belé,elfogadtam, de csalódottnak éreztem magam,de ettől független is a találkozón elvoltunk, szó se volt erről,olyannyir hogy a végén magától közeledett.

Átkarolt,majd hazakísért. Kb 15 percnyi játék után hol ő húzott közelebb,hol én léptem de megcsókolt, mondta gondoljuk át mégegyszer,de utasítást kaptam. Azóta is barátok vagyunk, két értelmű mondatai vannak, célozgat arra nem akarja mással legyek. Megpuszil,átkarol.

Elhívott magukhoz, azt mondta nem tervez semmi olyat mert gondoltam arra "kellenék", mire mondta ne értsem félre,nem sok embert visz fel magukhoz,megismerem a szüleit,stbstb.

Ez micsoda? Nem értem végén miért csókolt meg,mi váltotta ki? Érdeklem? Miért akar elvinni magukhoz?

A srác 24 éves, rendőr krapek. Én 18 vagyok


2015. nov. 9. 21:02
 1/1 anonim válasza:
A leírtak alapján azt vettem ki, hogy érdeklődik irántad. Szerintem csak fél, hogy el fogod vonni a figyelmét...
2015. nov. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!