Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jelenthet ez valamit? Reményke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet ez valamit? Reménykedjek még vagy inkább hagyjam végleg?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és tetszik egy másik lány. Mostanra már szinte teljesen biztos vagyok benne hogy nem csak a fiúk tetszenek. Ismerem a lányt és nagyon jóba is vagyunk,évfolyam társam így sokat beszélünk,néha csak úgy random megfogja a kezem,sokat ölelget meg ilyenek. Már hónapok óta tetszik de még mindig nem tudtam eldönteni hogy vajon tudna-e szeretni többként mint szimpla barát. Azonban pár napja összejött egy fiúval. Jobb lenne elfelejtenem,igaz? Nagyon gáz lenne ha elmondanám neki hogy tetszik?

2015. okt. 14. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem annyira, de ha elmondanád se lenne semmi. Egyébként meg 15 évesen biszex.... az igen
2015. okt. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne mond el neki,lehet nagyon megijedne. Inkabb varj még vele,addig valahogy próbálj rájönni,hogy vajon ő mit gondol a saját nemhez való vonzodasról. Meg azt is nézd, hogy ő hogy viszonyul hozzad,csak mint egy barátnő vagy van ott több is.
2015. okt. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A saját nemhez való vonzósással nincsen semmi baja,tudja is rólam csak azt nem hogy tetszik. Leginkább csak barátként kezel,bár néha elég nehéz rajta kiigazodni. :/
2015. okt. 15. 20:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Beszélj vele.Az,hogy mással is találkozik vagy más...természetes.15 évesen szerintem nehogy má'

megállapodjatok...

2015. okt. 16. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze,fiatalok vagyunk még de ettől függetlenül ez is megcsalasnak számítana. Azt meg semmiképp sem szeretném hogy én legyek az oka bárminek is. :/
2015. nov. 3. 19:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem így ne mondd el, inkább éreztesd vele.. bár nem a legjobb az időzítés... (ja, és nem tudom hányadik, de nem a kortól függ az, hogy az ember tudja a saját nemi identitását, vonzódását..) Sok sikert!:)
2015. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!