Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ezt sértésnek vennétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ezt sértésnek vennétek vagy örülnétek?

Figyelt kérdés
Van egy barát barátom, szoval nem járunk. Nem régen lett vége a pár hnapos kapcsolatának. Beszélgettünk és tetszünk egymásnak, de nem fohunk járni. Viszont csókolóztunk, ami neki is jol esett és nekem is. Az lenne a kérdésem, hogy ha rákérdezek nála hogy lehetne még ilyen csók kettesben, akkor örülne vagy rosdzul esne neki? 17lany
2015. nov. 17. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne kérdezd, hanem tedd meg és kiderül, de szerintem örülne neki
2015. nov. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát... Én nem kifejezetten örülnék neki,mert tudom hogy nem igazi a csók:)
2015. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha néha még le is cummantod, ő lesz a legboldogabb ember a földön:)
2015. nov. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazi csók volt, ő kezdeményezte én meg beadtam a derekam, és jo volt. Láttam rajta is és éreztem, hogy szeretném még.
2015. nov. 17. 18:18
 5/13 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek kommentek :)
2015. nov. 17. 18:38
 6/13 anonim válasza:
Szerintem semmiképp nem esne neki rosszul, ez vegülis egy bók.:) Amúgy ha ő is szeretné szerintem fog jönni magátol ha kettesben lesztek.
2015. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ritkán vagyunk kettesben :(...már 2 éve ismerjük egymást és szinte most először voltunk kettesben.
2015. nov. 17. 18:47
 8/13 anonim ***** válasza:
Hívd el legyetek többet együtt
2015. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ezt mondom, de ez elég fura egy baráti kapcsolatban :D Szerintem itt nem csak barátság van a levegőben, vagy te, vagy ő, de valamelyikötök szereti a másikat, csak ez még nem tiszta nektek :) Aztán lehet nincs igazam, de szerintem egy csók nem szokott csakúgy megtörténni, pláne, hogy mindketten élveztétek :D
2015. nov. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szeretés egyenlő mivel? Bírjuk egymást, tetszünk egymásnak, és örültem hogy végre beszéltünk sokat és csókolóztunk, amit ő akart. De én is vcsak titokban :D
2015. nov. 17. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!