Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit szóltok ehhez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Aki tetszik nekem lány, szerintem neki is bejövök, de nem rég szakított egy sráccal, és amikor kérdeztem meddig mehetünk el stb. azt mondta neki nem kell most pár stb.

Most ezt fogjam fel mint egy épp eszű, és tényleg semmi komolyat ne akarjak tőle, vagy ne adjam fel?

19/f



2015. nov. 17. 19:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Találkozgatunk már stb, de nem volt csók, talán csók segítene? :)
2015. nov. 17. 19:57
 2/3 anonim ***** válasza:

ha nagyon szerette az előző barátját, és nem épp szép véget ért, lehet hogy időre van csak szüksége...

szerintem egy direkt elcsattanó csók még korai... érezni fogod, ha meg van hozzá a hangulata, szerintem ne erőltesd.

próbálj neki segíteni továbblépni, és folyamatosan legyél ott az életében, hogy kvázi "szem előtt" legyél, de ne siesd el. Akár egy barát, csak ne záródjon be a friend zone skatulya teteje...

2015. nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

neh...

csokot meg vegkepp.....

szerintem csak varj mert lehet meg nincs tul az elozo kapcsolatan!

2015. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!