Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki tetszik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik, (bartáok vagyunk). szerintetek mitől tudám elérné azt, hogy szeressen?

Figyelt kérdés

#szerelem #barát zónából kikerülés
2015. nov. 17. 23:07
 1/3 anonim válasza:
Add magad ha ugy nem akkor sehogy de mivel baratok vagytok ezert gondolom a szimpatia megvan kozeledj hozza mutasd neked tobb erzesed is van
2015. nov. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele legyél vele sokat. Lehet hogy mar most szeret csak te nem tudsz rola
2015. nov. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen érzésem van az adott fiú iránt, aki tetszik, vagyis nagyon szeretem, csak nem merem megmondani neki, mert a fiú dolga az ezen a téren lévő mélyebb érzelem kinyilvánítás. Eddig jó barátságban vagyok a fiúval, viszont mivel lány vagyok, adok tanácsot, amivel biztosra tudnám, mit is èrez irántam :)


Először is legyél a közelében, beszélgess vele nagyon sokat, kérdezgesd! :)

Ha órán vagytok, akkor mindig várd meg, ülj mellé, esetleg foglalj neki helyet, ha még nincs ott, és írj rá messengeren, hogy "hol vagy, mert foglaltam neked helyet, várlak."

Figyelj rá, ha szomorúnak látod, akkor öleld meg, vagy egy picit símogasd meg, először még a karjàt. :))

Ha valami dolgozat előtt vagytok, akkor hívd oda magadhoz, még akkor is, ha a barátai ott vannak, és tanuljatok együtt.

Amikor mentek haza, kísérd el egy darabon, mert addig is tudtok beszélgetni. ;)

Védd meg minden helyzetben! Legyél mellette! :'))

Amikor taliztok, adj egy puszit először még az arcára, úgy, hogy előtte megérinted egy picit, és mosolyogva köszönj neki. :)


Én ezeknek örülnék, ha a kiszemelt srác ezeket mutatná felém ^^

2016. febr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!