Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom hogy igazán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy igazán szeretem-e?

Figyelt kérdés

Lassan 5hónapja vagyunk együtt a baratommal tavkapcsolatban.. Ebből olyan 2 honapot voltunk egyutt, es hat sokszor nemtudom mit erzek, van mikor megorulok annyira hiányzik es bármit megtennék hogy vele lehessek es nagyon szeretem, es van mikor ugy erzem hogy ennek semmi ertelme es jobb lenne egyedul, es ilyenkor nemtudom kimondani neki azt h szeretlek..

Lehet hogy nem is szeretem igazan, vagy csak a tavkapcsolat miatt van ez?



2015. nov. 18. 04:22
 1/3 anonim válasza:
A távkapcsolat miatt érzel ilyeneket,tapasztalatból mondom. Nekem is ehhez hasonló érzéseim voltak,viszont arra figyeljetek hogy amikor együtt vagytok próbáljatok minél több közös dolgot csinálni,emlékeket gyűjteni akkor nem lesz lapos a kapcsolat idővel sem. :)
2015. nov. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, milyen messze vagytok egymástól?
2015. nov. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
17, es hat en külföldön élek
2015. nov. 18. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!