Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Honnan tudhatom, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy a házasságom működik vagy nem működik? Miből mérhetem le, hogy a párom szeret-e még? És honnan tudhatom, hogy én szeretem-e még eléggé?

Figyelt kérdés
Összehasonlítva más házasságokkal úgy látom mintha átlagnál jobban működne. Harmonikusabb, mint másoké. De ugyanakkor a megérzéseim mást súgallnak. (39F)

2013. okt. 8. 11:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%

Onnan, hogy benne élsz.

Gyökér.

2013. okt. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak ti tudhatjátok. Másrészt ha működik, akkor azt lehet tudni és kész. Olyan, mint az orgazmus, ha azon gondolkodsz, vajon az volt-e, akkor nem az volt. Ha azon gondolkodsz, szeretitek-e egymást, akkor nem ártana belegondolni, miért érzed azt, amit.
2013. okt. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem egyértelmű, hogy jól működik, ha nem érzed, hogy boldog vagy, jól érzed magad, ha nem látod a párodon, hogy jó neki veled, akkor biztos van valami gond.
2013. okt. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem az esküvőm napjáig olyan tökéletes volt a párkapcsolatom, hogy csak ne. Emlékszem, mellettem beszélgetett az esküvői ruhás valakivel, hogy neki későn ér haza a férje, nem is szól semmit, hogy bocs vagy valami. Arra gondoltam, nálunk ilyen nem is lehet. Nézz meg most. Egy év eltelt, katasztrófa.
2013. okt. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

A hamisságot és becsapást az ember mindig megérzi.Jóval korábban mint mikor már egyértelműen kiderül.


Szóval szerintem nézz nagyon-nagyon körül magad körül.

2013. okt. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Azt mi nem tudhatjuk,hogy nálatok működik e,nem mi élünk benne hanem te!!

Neked kell,tudni,érezni,nem vadidegen embereknek!!

2013. okt. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Ha már a kérdés felmerül, akkor nem működik valami a házasságon belül. Ha fel kell tenned a kérdést, hogy szeret-e a párod és te szereted-e őt, mert nem egyértelmű számodra, akkor az már nem igazi szeretet.

Azt írod "mintha átlagnál jobban működne" nem pedig azt, hogy "átlagnál jobban működik". Valami baj van. A megérzéseid is dolgoznak valami miatt...

2013. okt. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Esélyes vagy egy jól felépített és köréd épített szinházra. Ha az átlagnál jobb a fizud-végképp.
2013. okt. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Honnan tudhatom, hogy a házasságom működik vagy nem működik?"


Látom nagyon unatkozol!!

2013. okt. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Azt hittem, ilyen kérdést csak egy nagyon unatkozó nő ír, de akkor a férfiak is egyre hülyébbek.

Ha nem működne, észrevennéd úgyis. -.-" Ha meg nincs probléma, minek akarsz csinálni magadnak? Biztos, hogy férfi vagy, de most tényleg? :D Megérzéééések... te jó ég, ne olvasgasd az asszony Cosmopolitanját! Ha aggódsz, hogy a feleséged részéről esetleg nem problémamentes a dolog, akkor ülj le, beszélgess vele, hogy szerinte minden oké-e, és hogyha nem, akkor hogyan lehetne megoldani. Ennyi a titok. Mi innen nem tudhatjuk.

2013. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!