Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom, hogy szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy szerelmes vagyok belé, és nem csak barátilag szeretem?

Figyelt kérdés
Hiányzik, oda szeretnék bújni hozzá, vele szeretném leélni az életemet, már előre utálom a barátnőjét, pedig képben sincs nála semmilyen lány. Ugyanakkor azt, hogy csókolózzak vele nem mindig tudom elképzelni. Ez változó. Néha elbizonytalanodok, hogy mi van ha kezdek beleszeretni? Aztán pár nap múlva rájövök, hogy butaság volt ezt gondolni, mert ilyenről szó sincs. Utána megint elbizonytalanodok, és ez így megy tovább.

2012. dec. 27. 19:11
 1/7 isshosenkin ***** válasza:

Fiatal vagy és tapasztalatlan...elméletben gondolkodsz...


csókolózz vele és majd megltod a választ...

2012. dec. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Korod? Szerintem még bizonytalan vagy és talán a korodnál fogva.
2012. dec. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
16/L
2012. dec. 27. 19:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a legjobb hogy nem tudod biztosan, hát nem nagyszerű???
2012. dec. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért is nagyszerű?
2012. dec. 27. 19:44
 6/7 isshosenkin ***** válasza:
azért nagyszerű, mert ahogy felnősz, ilen már soha nem lesz többször....sehol az a fránya szexualitás...
2012. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%

Barátságból szerelem ... hm, abból nem nagyon sülhet ki jó. Esetleg nagy ritkán. Tapasztalat sajnos.

Hogy honnan tudhatod? Onnan, hogy minden pillanatban rá gondolsz, összeszorul a gyomrod, és ha látod nem tudod róla levenni a szemed. Kb. ennyi :)

2012. dec. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!