Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ajándékot szeretnék venni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándékot szeretnék venni a barátnőmnek de nem tudom hogy mit?

Figyelt kérdés
meg szeretném lepni valamivel,de nem tudom hogy mivel....nem szereti ha veszek neki valamit vagy akárki is de tudom hogy jó érzés neki....ne értsetek félre nem megvenni akarom csak azért mégis hagy lepjem meg csak úgy :) real madrid rajongó,kocka ^^ nem nagyon de szeret játszani :D nem ilyen barbi rózsaszin minden féle :) ugyan úgy rappet halgat mind én és szereti az új dolgokat :) valaki? :)

2015. nov. 18. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél neki vizet
2015. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Rózsa(Annyit veszel neki amennyire bírja a pénztárcád),Oreós Milka csoki.
2015. nov. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

arra is gondoltam meg hogy akkor mellé egy nyakláncot vagy egy gyürűt vagy talán ezek valami ünnepéjesebre hadgyam?

pl:év forduló,születés\névnap?

2015. nov. 18. 20:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha neki is ilyen gyatra a helyesirasa, akk helyesirasi szotart
2015. nov. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Majd ha helyesírási versenyen fogok indulni akkor te leszel az első akit felkeresek....amúgy ennyi erővel meg bűncselekmény ékezet nélkül írni ha már kritizálódunk...
2015. nov. 19. 23:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Öhm. Szerintem az előttem szóló válaszoló nem az ékezet nélküli írásra gondolt...
2015. nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
majd en is igy irok hogy ne legyen problema,kar hogy az elotted "szolo valaszolo az is te vagy" xD szanalmas ember...nagyon kemeny vagy hogy ide irtal egy poent most mindenki tisztel teged xD (ja nem) max azt hiszed...
2015. nov. 21. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!