Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot vegyek...

Milyen ajándékot vegyek barátnőmnek szülinapjára?

Figyelt kérdés
November 15.-én lesz a 13. szülinapja, és én is meg vagyok hívva. Sajnos vagy nem sajnos, nem igazán érzékelem tőle, hogy valamit gyökeresen szeretne (mint pl nálam a lovaglás meg a kutyázás). Tanácstalan vagyok, hogy mit vehetnék neki. Mindegy, szóval szerintetek mit adhatnék neki? Én egy csíkosfarkú mókusra gondoltam, mert az nagyon tetszett neki, mert egyszer elhoztam a suliba, és imádta, nagyon tetszett neki. Viszont az ára kicsit borsos. De valahogy össze próbálnám hozni a dolgokat, hogy olcsóbb legyen. Már csak az a kérdés, hogy mit vegyek MÉG neki? (csokoládén kívül). 13/L
2015. szept. 19. 22:08
 1/8 anonim válasza:
Vibrátort!
2015. szept. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Barbie babát :)
2015. szept. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem állatot ne adj neki, mert ki tudja, hogy a szülei örülnének-e neki, hogy el tudnák őt tartani...stb. Ha nagyon szeretnél neki mókust ajándékozni, először mindenképp beszélj róla a szüleivel, ha ők nemet mondanak, akkor felejtős a dolog.

Egyébként vehetsz neki parfümöt, fülbevalót, karkötőt, nyakláncot, vásárlási utalványt, egy jó könyvet, telefontokot, jó minőségű ceruzakészletet, mozijegyet, koncertjegyet, süss neki sütit. De ahogy látom nagy állatbarátok vagytok, így elmehetnétek közösen az állatkertbe is, és Te fizetnéd neki a belépőt. Tudod, egy közös program örök emlék lehet. :)

Meg van egy olyan társasjáték, aminek pontosan nem tudom a nevét, de arról szól, hogy vannak ilyen jelly beans cukorkák és pörgetni kell, hogy mondjuk a barna színű cukorkára mutat a pörgettyű, akkor egy barna színűt kell megenni, ami vagy csokipuding, vagy kutyakaja ízű. Remélem valamennyire lehetett érteni, ha eszembe jut a játék neve, írok még.

Boldog szülinapot a barátnődnek, és jó ünneplést! :)

2015. szept. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok, megvan a játék:

[link]

2015. szept. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3. Nagyon szépen köszi! :) Ismerem amúgy a Bean Boozled játékot, és nagyon kíváncsi vagyok rá! Lehet, hogy meg is veszem neki, meg még egy aranyos táskát is, mert Ebay-en sok jó dolgot lehet találni. Köszi a tippeket! :)
2015. szept. 20. 10:28
 6/8 anonim válasza:

Ha nem késő lenne egy ötletem.

Biztosan tudod hogy a barátnődnek milyen stílusú dogok tetszenek.

Szóval talán vehetnél neki valamilyen könyvet esetleg.

PL. Ha a fantasy-t szereti akkor ajánlom a Percy Jackson-t

Ha valami romantikus drámát szeret ami nem fantasy akkor Vágy és vezeklés


Ha elgondolkodtál ezen írj egy privát üzit és én elég sok könyvtípust és címet tudok neked mondani. :)


Ha utál vagy nem szeret olvasni akkor vegyél neki valamilyen dvd-t (ebben is tudok segíteni)


Amúgy nem lehet hogy ismerem a barátnődet?

Egy táborban találkoztam egy lánnyal aki pont (nem viccelek napra pontosan ugyanis az én szülinapom is nov. 15.-én van) egy évvel fiatalabb nálam és azon röhögtünk hogy mekkora már hogy pont egy napon születtünk

Betti a lány neve (vezetéknevet nem mondok csak akkor ha Bettinek hívják a barátnődet)


Amúgy nagyon szívesen segítek címekkel :)

2015. szept. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia! Szinte minden lány örülne egy parfümnek. Az essence parfümjei nem drágák, de finom illatuk van pl. a candy shopposnak :) És ebből, ha nem akarsz nagyot van 10 ml kiszerelésű is. Vagy, ha vannak közös fotóitok egy kollázst is csinálhatnál neki.

Vehetsz neki könyvet is pl. állatosat. Vagy mint már írták dvd-t. Ha csajosabb akár körömlakkot, szájfényt, ékszereket.

Remélem kicsit tudtam segíteni! :)

13/l

2015. szept. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
úristen xd
2015. okt. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!