Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza? Lehetséges még, hogy ő és én újra együtt?

Figyelt kérdés
2012 áprilisában jöttem ossze vele. Nagyon fiatal voltam, 3 es fel evvel idősebb nalam. Nagyon boldogok volunk, az első szerelmem ez a fiú. Mindent megtett ertem, es én kezdtem ot hanyagolni. 3 évig voltunk egyutt. Ugy ereztem, hogy ez mar csak kötődés, mert nekem is ő volt az első es én is neki, Mindenre rafogtam, csak vege legyen. Fél éve nem vagyunk egyutt, bar tobbszor talalkoztunk azóta mindig csak baj lett belole. Azota mar voltak par hetes "kapcsolataim", de minden fiuban ot látom. O mar tul van rajtam, tovabb lépett 1 honapja barátnője van, ugy tunik boldogok. Mi mar 2 honapjanem beszéltünk, haragban váltunk el. Azt mondjak nem akkor jössz ra mennyit jelent neked, mikor elveszited, hanem amikor massal latod. Es ez igy van... Szörnyen hianyzik. Szeretem es barmit megtennék hogyujra egyutt megyunk. Mindig o harcolt ertem, akármilyen csúnyán bántam vele, most én akarom őt visszaszerezni. A szivem azt mondja, hogy varjak ra, harcoljak érte, szerezzem vissza. Az eszem azt, hogy hagyjam, massal boldog.. De erzem, hogy szeret még.. Egy kicsit, a szive melyen. Kerlek adjatok tanácsokat, ha visszaszerezni nem tudom, hogy bírnám elfeljteni? Köszönöm:/

2015. nov. 18. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet az is befolyásol, hogy pl facebookon vagy nem tudom hol, mindig látsz róla képeket vagy bejegyzéseket. És hát ugye ez előidézheti az emlékeket. Tünetss el minden olyan dolgot, amit hozzá tudsz kötni. Előbb utóbb biztos elfelejted:) Mert ha tényleg boldog kapcsolatban van most, akkor hagyd hogy boldog legyen. Ha pedi a szíve mélyén tényleg szeret téged, akkor vissza fog jönni hozzád.:)
2015. nov. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy bárhol vagyok bármire ranezek egy tárgy, egy hely, egy illat, egy kep barmi! O jut eszembe:( Suliba menet is, mert mindig bekisert es ugyan oda ültünk a heven, minden nap oda ülök hatha o is ott van. A hetvegen este kiültem a regi kozos helyunkre egyedul, egesz Pestet látni onnan es gondolkodtam, hogy hogyan lett ez az egesz, egy eve meg vele ültem ott. Nagyon nehéz:/
2015. nov. 18. 19:18
 3/5 anonim ***** válasza:
sajnálom:( de akkor kerüld el a közös helyeiteket is, és tényleg ismerj meg valakit, aki eltereli róla a figyelmed
2015. nov. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom válaszod:/:)igyekszem:/
2015. nov. 18. 19:27
 5/5 anonim válasza:
Mi lett a sztori vége ?
2021. nov. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!