Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérek segitséget! Barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kekxi kérdése:

Kérek segitséget! Barátnőmmel 2éve együtt vagyunk és facebookos lájkolgatás miatt meg üzenetek miatt nem bizik bennem pedig szeretem nagyon és soha nem csaltam meg! HOGY SZEREZZEM VISZA A BIZALMÁT?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 18:37
1 2 3 4
 1/40 Macs1209 ***** válasza:
100%

Ne likeolgass orba-szájba mindent, meg ne fosd az üziket,

hanem inkább vele törődj. UGye nem is volt bonyolult?

2012. febr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Milyen lájkolgatás, milyen üzenetek? Nem mindegy ám!
2012. febr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
66%
Jaj istenem. Megint két hülyegyerek akik számítógépes fas.zságokra féltékenykednek
2012. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
72%
Olyan hülyeség a facebook miatt veszekedni. Nem értem hogy képesek erre az emberek.
2012. febr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
nem csak a facebookrol van szó! itt régebbre is vissza nyullik a dolog! felvázolom rendessen réggebben szakitottunk mert megcsalt engem utána külön voltunk egy ideig és ugye én beszélgettem egy lánnyal amikor össze jöttünk akkor is beszélgettem de le akartam rázni a barátnőm tudtta nélkül és ugye rájött na ezek után tisztáztuk h soha nem lesz ilyen utána voltak ilyen facebookos lájkolások csajos és ez teljesen elveszítette a bizalmat inrántam! HOGY SZEREZZEM VISZA most is haragszik rám már 2hete és azt mondja az azt mondom szeretem az nem elég!
2012. febr. 11. 18:51
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Ejj, na íme a papucs definíciója.

Ő csalt meg, szakítottatok, te próbáltál tovább lépni és még ezek után te nyalsz?

Ne viccelj már.

2012. febr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 Macs1209 ***** válasza:
100%

Most ő van felháborodva még, miután megcsalt? Áááá. Ha megcsalás miatt megyek szét egy nővel (1x volt ilyen), nem érdekel tovább, és a büdös életben nem jönnék vele

össze mégegyszer!

2012. febr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki h addig örüljön míg te is félre nem bas.zol. Még ő féltékenykedik... besz.arás Ha nem tud benned megbízni (pláne azok után h ő csalt meg) akk minek erőlteted
2012. febr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
ez igaz! de amit én csináltam ő rosszabbnak veszi! h irogattam mert h abban van érzelem! de amikor mondom neki h ő mitcsinált akkor ő azt mondja ne menjek vissza olyan régre! de hát nagyon szeretem ő is engem és ezek a hülyeségek miatt nem bizik bennem és ő van felháborodva h én nem biztam benne néha! mondtam is neki más fiu már rég ott hagyta volna de én nem vagyok ilyen szeretem... tudom hülyén hangzik de ő ilyen és visza akarom szerezni a bizalmát
2012. febr. 11. 18:56
 10/40 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, ne hagyd már, hogy úgy irányítson, mint egy bábut.

Mi az, hogy ebben volt érzelem? Elég szomorú, ha ő amit tett azt érzelem nélkül volt képes megtenni és még van képe azt mondani, hogy ne menj vissza régre. Te csak más lány után néztél, amikor nem voltál elkötelezve.

Vannak bizonyos dolgok, amikhez alkalmazkodni kell egy kapcsolatban, de ez már nagyon túllépi azt a határt.

2012. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!