Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza? SOS!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza? SOS!

Figyelt kérdés

Van egy srác..akivel kb. fél éve barátság és szerelem között voltunk..de hirtelen feladta..mert én állítólag nem közeledtem hozzá..de én mindig kimutattam..majd megvesztem érte..

Aztán hónapokig szenvedtem..ő meg előttem csajozott..teljesen eltávolodtunk. És kiszerettem belőle nagy nehezen..

De most újra beleestem,ahogy megláttam 2 hónap után..

pár hét múlva egy héten keresztül együtt leszünk táborba,és újra vissza szeretném hódítani.

Mit tegyek? Hogyan nézzek ki? Mit mondjak,vagy kérdezzek tőle? Tapadjak rá,vagy mi?

Szerintetek lehet még egy esélyem,ha már egyzser..úgymond.csalódott bennem? :/

Kérlek segítsetek!! És tényleg csak komoly válaszokat szeretnék!! :)



2012. júl. 12. 22:20
 1/3 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Hasznos kis könyvek, gond lenne a letöltéssel szólj. Ne nagyon reklámozd... ;)
2012. júl. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne mutasd ki, hogy odavagy érte. Viszont vedd fel a kapcsolatot vele. Beszéljetek, hagyd hogy ő "vadásszon" le. Legyél cicababa, vagy dögös csaj, amiről tudod, hogy bejön neki, de ne jelezz hogy sikere van nálad. Tudod az igazi férfi biztosra nem utazik, mert az bármikor meglehet. ;)
2012. júl. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jajj, de fiatal lehetsz!
2012. júl. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!