Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csináljak magammal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak magammal?

Figyelt kérdés
A baratnom szakított velem kb. 3 honapja azzal az okkal hogy nem latta rajtam hogy en szeretem őt! Probaltam kedveskedni neki sokat bokoltam de ugy latszik nem vette észre.. Nagyon nehezen váltam el tole! 1 hetig semmihez nem volt kedvem barmit csinaltam csak o jutott eszembe a varosba mentem haverokkal mert elvileg akkor konyebb elfelejteni de nem ment! Azota eltelt 3 honap azt hittem hogy az ido mindent megold de tévedtem most csak rosszabb lett mert mégjobban hiányzik nelkule unalmasak a napjaim semmi nem dob fel nagyon depis vagyok.. Regebben bulizni jartam haverokkal meg vele is de mostmar ahoz sincs kedvem..Arra gondoltam hogy felhívom azzal az indokkal hogy mar reg taliztunk es hogy lenne e kedve! Ez igy jo vagy mi mást mondhatnék neki?
2015. nov. 18. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele és mond el mit érzel.
2015. nov. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy szereted és amit ennyit tudtál neki nyújtani ha nem fogadja el akkor ő nem szeret téged.
2015. nov. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
velem is ez volt de sikerült túl lépnem rajta bár még mindig hiányzik,és már van pasija és ez szarul esik :/
2015. nov. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mivel 3 hónap után már valszeg a fél város átment a punciján, ezért inkább hagyd öreg, és maradj a felejtés útján
2015. nov. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!