Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Féltékeny vagyok. Mit csinálja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok. Mit csináljak már magammal?

Figyelt kérdés

Barátnőm elmesélte, hogy összehaverkodott egy sráccal osztálytársa bulijában. Ezzel eddig semmi baj nem lenne. De azóta is folyamatosan tartják a kapcsolatot (csak facebookon). És engem ez rohadtul a zavar.


Azt meg nem mondhatom neki, hogy ,,Te mától nem beszélsz vele, mert engem ez idegesít". Vagy de?


19/F


Igazából csak attól tartok (nagyon!), ami az előző kapcsolatomban is megesett. Akkori barátnőm, mondta, hogy megismerkedett úgy jó fej sráccal KRESZ tanfolyamon, és mondta, hogy nyugi, semmi hátsószándéka nincs... érdekes módon 2-3 hét múlva szakított velem.


Tanács? :)



2015. júl. 15. 11:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon szeretjük egymást, és ismerjük, tehát ebből adódóan tudom, hogy semmi baj nem kellene, hogy legyen, de én mégis féltékeny vagyok. :)
2015. júl. 15. 11:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem neki is mondd el azt amit ide leírtál , hogy előző kapcsolatodban mit tapasztaltál , és mondd el neki azt is , hogy féltékeny vagy most a fiúra. Szerintem , sőt biztos , hogy örülni fog neki , hogy az érzéseidről beszélsz neki , így szerintem hamar cselekedni fog az ügyben .
2015. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen. Előbb-utóbb ez lesz.
2015. júl. 15. 11:58
 4/5 A kérdező kommentje:

Nos ma megbeszéltük, hogy mi is a helyzet.

Mivel őszinte lánynak ismerem, így hiszek is neki.

Azt mondta, hogy csak haverként kezeli és örül, hogy megosztottam vele a kételyeim.


De engem ez is zavar :D Mi is haverként kezdtük... :)

Önző egy ember lehetek.

2015. júl. 17. 23:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Bár abban is (szinte) biztos vagyok, hogy ő megbecsüli amije van.
2015. júl. 17. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!