Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudnék magammal kezdeni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék magammal kezdeni? Itt a nyár, egy fél nap sem telt el, hogy ráérek és már unatkozok, kínlódok.

Figyelt kérdés
Facebookon sem történik semmi, nincsenek barátaim akikkel napi szinten tartanám a kapcsolatot, nincsen barátnőm sem, közben még szerelmes is vagyok. A haverokkal sem tudom mi a helyzet. Nem keresnek, biztos elfoglaltak, meg talán nincsenek is. Jövünk-megyünk a közeli rokonokhoz, de valahogy hiányérzetem van. A tanulás már a könyökömön jön ki, csinálom, napi 5 órát, de érzem, hogy valami még kellene. Valaki érez hasonlót?
2015. júl. 20. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A facebookot utálom. Nekem sincsenek barátaim. Van egy fiúm, aki sosem ér rá. Belé vagyok szerelmes. Nincsenek haverjaim. Biztos azért nem keresnek, mert nincsenek. Nincsenek közeli rokonaim, konkrétan családom se. Nem tanulok, ott hagytam a sulit. Mondhatjuk, hogy hasonló akkor?
2015. júl. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne a facebooktól várd, hogy ott történjen valami, és ne a haveroktól várd, hogy keressenek, ha szeretnél valamit, keresd te őket :) ha úgy érzed, nincsenek barátaid, unatkozol, járj el közösségi helyekre, pl. strandra, moziba, ha szeretsz bulizni, akkor discoba, menj sétálni, biciklizni, sportolni, bármi..ismerkedj új emberekkel, ne félj leszólítani valakit az utcán :D ha hiányérzeted van, foglald le magad, próbáld kitölteni azt az űrt magadban. ha nincs kedved ezekhez a dolgokhoz, olyan vad dolgot is csinálhatsz például, hogy olvasol egy könyvet :D
2015. júl. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát a tanulás az nagyon nagy különbség, szakmai témáról egész nap tudnék beszélni, csak nincsen egy másik olyan fél, aki hallgatná, érdekelné. Csak valahogy kikapcsolódásra, társaságra vágynék. Csak ez a hülye szerelmesség ront a helyzeten, lehet csak az a baj. Teljesen felkavar. Csak az a rossz, hogy ilyenkor szembesülök vele, hogy az iskolán kívül senkivel nem tartom a kapcsolatot, de az is csak kollégális viszony.
2015. júl. 20. 18:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen egész nap az angol szakirodalmat, és a könyveket olvasom.
2015. júl. 20. 18:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Sétálj el szépen a könyvtárba vegyél ki valami jó könyvet, a tanulást meg felejtsd el. Nyáron nem kell tanulni.
2015. júl. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem a tanulás a hobbimmá vált, nagy terveim vannak vele. Van mit olvasnom, de ugye mást is kellene csinálni.
2015. júl. 20. 18:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!