Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szóvá tegyem-e, hogy a 'barátn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóvá tegyem-e, hogy a 'barátnőm' elmegy mással?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal már régebb óta jóba vagyok, mindketten szeretjük egymást és igazából csak 'hivatalosan' nem járunk de a mindennapos szájrapuszi megvan. Na most őt elhívta egy osztálytársa inni meg hogy bemutassa a barátainak de én ettől kicsit félek, mivel nyomul is rá a srác meg azért 10 csávó és ő nem igazán a legjobb párosítás, de hogy mondhatnám ezt el neki, esetleg szóvá tehetem-e ezt egyáltalán úgy, hogy ne érezze azt, hogy irányítani akarom, ne essen neki rosszúl, úgy hogy nem járunk elviekben. Véleményem szerint ha valakik szeretek egymást nem járnak csak úgy el idegenekkel.

#barátnő #szerelem #ivás #megkérdezzem-e
2015. nov. 19. 19:57
 1/2 A kérdező kommentje:
16/F lemaradt.
2015. nov. 19. 19:57
 2/2 anonim ***** válasza:

Semkinek nem határozhatod meg mit tegyen. Ha nem tetszik mondd el neki!

De hogy mi lesz a válasza, azt nem tudjuk!

2015. nov. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!