Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm folyton kb flörtöl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm folyton kb flörtöl más fiúkkal úgy hogy én ott vagyok, tudja hogy rosszul esik sokszor ez miatt sokszor is veszekedünk mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Amikor nem csak 2en vagyunk hanem ott van mondjuk valami közös barát akkor így előbújik a nem tudom hogy mondjam rib**c vér... mondjuk meglát ilyen pár izmosabb csávót, egyből csinálja hogy ahhhh ezaz.. vagy egy másik fiú jön direkt hangosan ráköszön nevén szólítja vágyakozva néz rá.. folyton azt mondja hogy csak hülyéskedik.. én mondtam neki hogy elhiszem de akkoris zavar és ne csinálja és akkor is csinálja és nagyon sokszor veszekedünk emiatt és féltékeny tudok lenni.. de hogyha én mondjuk 1 pillanatra mikor velem van 1 másik lánnyal beszélgetek és látja hogy röhögök vele poénkodok és miután elment a lány van hogy egy óráig hozzám se szól.. amúgy ezt a fiúsat meg néha direkt csinálja... most ezzel mit lehet csinálni ki érti ezt?

2015. nov. 20. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Mond neki, hogyha nem fejezi be, akkor a végén szakítotok, ha érdekli a kapcsolatotok tesz ellene, de kicsit önző lenne, ha senkihez sem szólhatna. Lehet ő népszerű a fiúknál, míg te nem annyira a lányoknál, fogadd el, amíg nem csal meg addig rendben van. De beszéld meg vele mindenképpen.
2015. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondd neki komolyan, hogy zavar és fejezze be. De tényleg úgy, hogy érezze a gondolataid komolyságát. Ha nem hagyja abba, akkor szakítasz, mert ez nem éppen azt mutatja, hogy szeret. Ha tényleg szeret, akkor befejezi, ha nem, akkor mindenképpen a szakítás a helyes út.
2015. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek az ilyet kidobnám mint a macskát kakálni.
2015. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha te flörtölhetsz másokkal, akkor ő is. Ez evidens.
2015. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
dehogy zavar ha más fiúkkal beszélget eggyáltalán nem vagyok féltékeny, csak ahogy viselkedik néha.. ez az ami nagyon zavar, népszerű a fiúknál legalábbis megnézik mert jól néz ki de én nem nagyképűségből mondom úgysem ismer senki de elég népszerű vagyok a lányok és a barátnői körében is de én egyszerűen ha olyan van direkt nemcsinálom mert tudom hogy rosszul esne neki és én csak ő rá tudok úgy nézni... nem csal meg mert szeret neki se kell más rajtam kívül de nemtudom mire jó ez neki...
2015. nov. 20. 21:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem előbújik a ri.bancvér, az ott van mindig.

Ez nekem nem hülyéskedésnek tűnik. Ilyenekkel nem hülyéskedünk. Szerintem ez a hülyéskedés legalább félig igaz...ha csak simán hülyéskedés lenne, akkor nem csak az izomos csávóknál csinálná ezt....lehet tetszik neki, amivel semmi gond nincs, de ez a viselkedés kritikán aluli..

2015. nov. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
édes, nem érdemel meg :)
2015. nov. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég gyerekesen viselkedett, gondolom elég fiatalok lehettetek. Lefogadom, hogy már nem vagytok együtt egy jó ideje.
2021. ápr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!