Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány barátom én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány barátom én beleszerettem ő azt mondja nem akar tőlem semmit mióta tudja hogy szeretem folyton veszekedünk már sokszor be akartuk fejezni a barátságot de nem tudjuk ragaszkodik hozzám ős ilyenkor mit érez vajon?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószinűleg olyat léptél felé amit nem bír benyelni és nagyon megtapostad.Szeret, de valami baromira fájhat neki.
2013. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ok kifejtem.


>lány barát


Nem, ilyen nincs, csak akkor ha meleg vagy, vagy van barátnőd.


>beleszerettem, nem akar tőlem semmit


Igen, mert ő tényleg barátként gondol rád. Ergo ne akard rá erőltetni, legyél távolság tartó, felejtsd el a fenébe, és soha többet ne keresd, ne beszéljetek. Szűnjön meg létezni számodra.

2013. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2. Te egy akkor orbitális baromságot írtál szerintem...


Sajnos én is ebben a helyzetben vagyok, csak hát én vagyok a lány szerepben, aki nem szeretne a barátságnál többet. Nem tudom mit csináljak mert nem szeretném megbántani ezt a barátomat(aki többet szeretne tőlem), de én nem úgy érzek iránta. Nem szeretném húzni az agyát, de nem tudom, hogy mondhatnám meg neki, mert valószínű, hogy már nem lesz ugyanolyan a barátságunk. Viszont szörnyű lenne ha leszarna, nem szólna hozzám stb. Tényleg nem tudom, hogy viselném el. Szóval Kedves kérdező, hidd el, hogy ez a lánybarátod ugyanolyan nehéz helyzetben van, mint te.

2013. jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
te miért nem adsz esélyt a srácnak ?
2013. jan. 13. 19:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező... Egy cipőben vagyunk.... Van egy lány, aki kedvel, de gondolom csak barátságból, mert nem akar velem járni..... Azzal a hülye kifogással jön, hogy van egy srác, akit szeret és, hogy nem tudja kiverni a fejéből.... De közben meg az egyik (Jóképű..) ismerősömnek meg olyanokat ír, hogy "Helyes.." meg, hogy jobban megismerné és ilyenek.......... Gondolom a külsőm miatt van ez.... Mert nem vagyok egy Adonisz srác..... 20/F
2016. nov. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!