Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit több mint 1éve vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinga00015 kérdése:

Kicsit több mint 1éve vagyok eggyütt a párommal elég problémás a kapcsolatunk sokszor megprobáltuk egymás nélkül, mindenért engem hibáztat és agresszív (soha nem ütne meg) mikor nem veszekedünk ő a legrendesebb és legaranyosabb a világon Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszer meg is csalt de visszakönyörögte magát. nem tudunk egymás nélkül élni már rengetegszer probaltuk. amikor elhagytam mert mert megcsalt sokkos állapotba kerültem. most utoljára kb. 2hónapja szakitott velem. párnapra rá lehivott beszélni és megigérte hogy megváltozik azalatt a pár nap alatt amíg külöm voltunk pánik beteg lett és azt hitték a szülei hogy megbolondult. miután kibékültünk ő jobban lett és szépen lassan teljesen meggyógyult. a kapcsolatunk MAJDNEM tökéletes lett és mostmár itt lakok nála.. de pár napja megint elkezdődött és megint sirok egész nap azért amiért igy beszél velem.. haza már nem mehetek és megint szakítani akar lehet velem mert állitólag nem birja velem mert mindig sirok stb.. vajon lehet még ugyanolyan mint az elmúlt 2hónapban??

#nem ütne meg
2014. nov. 29. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Több mint egy éve vagytok együtt, ez már nem unalmas egy kicsit? Lehet az a gond hogy szükség lenne mindkettőtöknek a változatosságra
2014. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Soha sem lesz jó vele a kapcsolatod.ˇ"Megszoksz vagy megszöksz".Gondolkodj el ezen.
2014. nov. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szarból nem lehet várat építeni.Ezt be kéne látnod végre.
2014. nov. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy borderline személyiségzavaros, szerintem menekülj
2014. dec. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!