Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kit válasszak? Teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy csomó lánynak bejövök, és nekem is csomó lány bejön, akik iránt furamód sokat érzek, már-már kötődök hozzájuk, de mégse annyira ismerem őket. Mi alapján szűrjem ki magamnak azt az egy lányt a sokból, aki a legeslegjobban tetszik? Nem csak szimplán külső vonzalmak miatt tetszenek, hanem a belső énjük miatt is.. Van aki bolondos, vicces, állandóan nevet, van aki megértő, figyelmes, aranyos, vicces.. stb stb.. De egyszerűen nem tudom hogy mit tegyek, mert már 18 éves vagyok és még barátnőm se volt, most meg csomó jelentkező van.(régebben egy negatív ember voltam, alig ápoltam magam, nagyon hanyag voltam minden téren, ezért akkor alig vettek észre, és önbizalmam se volt kezdeményezni..) Egyik lánynál se kezdeményeztem még, de ha valakinél kezdeményeznék akkor a többi lány utána negatívan viszonyulna hozzám, nem? És mi van ha azzal a lánnyal hamar szétmennék akivel összejöttem valamilyen különleges okok folytán?
2015. nov. 18. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hány lányról van szó? Amúgy, szerintem ha 2-nél több, akkor válassz ki 2-t, majd dobj fel egy érmét. Mondjuk fej az egyik írás a másik. Ha megvan az eredmény, akkor ÁLLÍTÓLAG vagy örülni, vagy szomorkodni fogsz az eredményen, így kiderül, melyiket is akarod. Amúgy a lányokról (rólunk), ne ezen filózz hogy "jajj, melyik legyen. Ezt is szeretem, meg azt is, egyszerre a kettővel, úgy a legjobb!" Amúgy, abból a "csomó" lányból biztos van 1 akit úgy igazán, a többinél egy kicsit jobban kedvelsz. Jobban keresed a társaságát, különleges és a legszebb a számodra. Merj kezdeményezni, és ha te is bejössz neki, akkor együtt lesztek. De azt, hogy mi lett volna ha nem őt választod, azt senki nem mondja meg neked, hidd el ^_^.
2015. nov. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Húúú basszus, itt van Mr. Casanova, akinél sorban állnak a lányok...........:D
2015. nov. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!