Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiatalabb pasiba vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Theluckyone kérdése:

Fiatalabb pasiba vagyok szerelmes! Ez nem ciki egy kicsit?

Figyelt kérdés
Én 19 vagyok,ő pedig 18 lesz. Néhány hónapja beszélgettünk rendszeresen,és nagyon jól éreztem vele magam ,de én azt gondoltam hogy ez normális, mivel 6 éves korunk után újra találkoztunk. Majd nemsokára bevallotta hogy szeret...én meg azt kértem tőle, hogy maradjunk csak barátok. De most újra találkoztunk és akárhányszor csak rámnéz rájövök, hogy valójában mennyire fontos számomra.
2015. nov. 21. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
nyálas és ömlengős sztoridra nem hiszem h kiváncsiak lennénk,tartsd meg magadnak...:)
2015. nov. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

1 év mi semmi ha azt mondtad volna hogy 24vagy a csávò meg 20 azis jò.

De ismerek ilyat nem egyet hogy a csaj 17 a csávó meg 42. Ha őket nem zavarja akkor téged miért?

2015. nov. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi köze az érzelmeknek az életkorhoz ?
2015. nov. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak volt egy ilyen elképzelésem,hogy a pasi mindig idősebb kell, hogy legyen...de szerintem is ez egy hülyeség....
2015. nov. 21. 07:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki? Hm?

Kor alapján ítélni hülyeség.

15/F

2015. nov. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De ha szerinted is hülyeség,akkor minek kérdezed meg?Mit érdekel mások véleménye?

Amúgy meg egyáltalán nem ciki,most komolyan 1 éven nyavalyogsz?Tök fölösleges,nem a kor számít ;)

2015. nov. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!