Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem osztálytársamba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem osztálytársamba, aki egyben haverom is. Neki más tetszik. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Épp arról beszélgettünk, hogy tetszik neki egy lány, és mondta h ne legyek flegma, mert azt látta rajtam egész nap, h flegma vagyok. Aztán véletlenül elszóltam magam, hogy féltékeny vagyok, nem flegma. Több napig is beszélgettünk erről. Látta rajtam többször is, h jönne rám a sírás, de nem engedte, h sírjak, így megnevettetett. Azt mondta, h mondjak le róla, mert neki nagyon tetszik az a lány, és hogy valószínű, h ő is tetszik a lánynak, és ha minden jól megy, kiépül köztük a bizalom, stb, akkor lépni fog, és összejönnek. Azért megbeszéltük, hogy ugyanugy haverok maradunk, mert nem akarom elvesziteni. Ugyanugy hulyeskedik velem meg minden, és ha látja rajtam, hogy "úgy" nézek a szemébe, vagy olyat mondok, hogy: "Remélem jó lesz minden köztetek, és boldogok lesztek" akkor elkezd mosolyogni, nevetni, és megveregeti a vállam, és azt mondja, hogy ugyanmár, ne csináld ezt, ne mondj ilyet. Esténként sírok miatta. Hogyan felejthetném el? Soha nem gondoltam volna, h beleszeretek. Ő se gondolt erre soha.

2015. nov. 21. 20:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Mielőtt elmondta, h tetszik neki valaki, addig azt hittem, h tetszek neki, mivel úgy láttam rajta, h nem csak barátként néz rám, pl: aranyosan, sokáig néz a szemembe; hátulról megijeszt; mindig felvidít; szinte mindent megbeszélünk; többször is hozzám ér; mondta, hogy jó az alakom, szép a hajam stb.
2015. nov. 21. 20:57
 2/4 eznemlényeges ***** válasza:
Hát, ha konkrétan kimondta nem tehetsz sokat , valahogy elkell felejtened :/ Amit most előre írok , hogy szinte képtelenség ... Azért meglehet próálni
2015. nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

szerintem hanyagoljatok ezt a baratsagot

belefogsz egy idoutan orulni ha ennyire szereted, hogy sirsz

majd keresni fog ne aggodj

addig keruld a tarsasagat

2015. nov. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy ideig kerültem, aztán nagyon ideges volt, h mi bajom van vele.
2015. nov. 23. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!