Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 éves vagyok. Beleszerettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok. Beleszerettem az egyik osztálytársamba (? )

Figyelt kérdés
Szóval most vagyunk másodikosak és beleszerettem az osztálytársamba hogy tudnák ugymond kiszeretni belőle? Ő olyan nő csábász. Nagyonjól beállitott haj, jó öltözködés, inteligens. Nagyon jo hangja van, vicces, néha túl vicces is. Nagyon bejön. De neki nem ilyen lányok kellenek mint én vagyok. Igaz jól elszórakozok vele de akkor se. Hogy tudnám kiverni a fejemből?

2015. szept. 19. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress valaki mást aki jobban illik hozzád :)
2015. szept. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eleg nehezen.

Mondjuk ugy kutass utana es lehet talalni fogsz valamit rola ami miatt "megutalod".

2015. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
inkább keress valaki mást :)
2015. szept. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy tavalytól mi volt az az egetverő változás, aminek következtében csak most szerettél bele...............:DD

Kiverni a fejedből? Sehogy, össze vagytok zárva heti 5x.

Tudod, hogy a nőcsábász pasik alapból felejtősek (furcsa, hogy ehhez intelligencia is társul). Azt teheted, hogy vársz, míg nem találsz egy olyan srácot, aki felkelti az érdeklődésed és talán összejöttök.

2015. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!